Akumulatorowa myjka ciśnieniowa 1500W z 2 bateriami do auta i ogrodu
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 155.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-A-2124
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 155.00
ℹ️ Bezprzewodowa konstrukcja, zasilana akumulatorem litowo-jonowym, wygodna do pracy na zewnątrz.
ℹ️ Ekran ze stali nierdzewnej, wysoka wydajność i głęboka filtracja, głęboka podwójna filtracja zanieczyszczeń w wodzie, długa żywotność pompy ochronnej.
ℹ️ Elastyczne zastosowanie, łatwe do czyszczenia.
ℹ️Otwory wentylacyjne zapewniają ciągłą pracę bez przegrzewania.
ℹ️ Zasilany akumulatorem litowo-jonowym 10000mAh, długa żywotność baterii.
ℹ️ Korpus z tworzywa ABS, odporny na zużycie i upadki, zmniejsza wagę kadłuba.
ℹ️ Przyjazny dla użytkownika komfortowy uchwyt, długotrwały chwyt bez wysiłku.
ℹ️ Można czyścić wszędzie tam, gdzie jest woda, na przykład przy użyciu wiadra, butelki, strumienia lub basenu.
✔️ Tryb wysokiego ciśnienia (dysza 0°)
Tryb wysokiego ciśnienia umożliwia intensywne usuwanie zabrudzeń dzięki skoncentrowanemu strumieniowi wody. Doskonale sprawdza się w usuwaniu nawet najtrudniejszych zabrudzeń z twardych powierzchni.
✔️ Tryb prysznica (dysza 40°)
Tryb prysznica w myjce ciśnieniowej zapewnia delikatne i równomierne rozprowadzanie strumienia wody pod ciśnieniem, podobnie jak tradycyjny prysznic. Idealny do delikatnego mycia powierzchni.
✔️ Tryb Piany Tryb Piany
w myjce ciśnieniowej pozwala na efektywne i łagodne czyszczenie poprzez aplikację detergentu. Jest idealny do czyszczenia delikatnych powierzchni, takich jak lakierowane samochody czy meble ogrodowe.
ℹ️ Kolor: czarny
ℹ️ Materiał: ABS
ℹ️ Pojemność baterii: 10000 mAh
ℹ️ Wydajność: 1500 W
ℹ️ Napięcie ładowania: AC 110-240V 50/60Hz
ℹ️ Długość wodociągu: 5 m
ℹ️ Typ: 2 baterie
1️⃣ MYJKA
2️⃣ 2x bateria
3️⃣ ŁADOWARKA
4️⃣ WĄŻ 5 METRÓW
5️⃣ 2x DYSZA 0 i 40
6️⃣ FILTR
7️⃣ PRZYŁĄCZE WODOCIĄGOWE
8️⃣ PIANOWNICA
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Model | 1 |
| Marka | Inny producent (2FastTrade) |
| Ciśnienie robocze | 45 bar |
| Ciśnienie maksymalne | 80 bar |
| Maksymalna moc | 450 W |
| Wydajność powierzchniowa | 25 m²/h |
| Napięcie zasilania | 48 V |
| Długość węża | 5 m |
| Kod producenta | RB-005 |
| Przeznaczenie | do użytku domowego |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Indeks | 06CZ4I-LS68JEU |