Akumulatorowa wkrętarko-wiertarka Bosch GSR 185-LI 18V 50Nm EC-Motor
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Parametry techniczne:
Profesjonalna wkrętarka modelGSR 185-LI firmy BOSCH to specjalistyczne urządzenia o bardzo dużym momencie obrotowym wynoszącym aż 50 Nm. Przeznaczone do wkręcania śrub i wkrętów oraz do wiercenia otworów o dużych średnicach - max. średnica wiercenia w drewnie wynosi 35 mm, a w stali 10 mm.
Dodatkowo wkrętarka została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe - system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.
System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.
System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.
Bardzo duże wartości momentu obrotowego - 50Nm dzięki zastosowaniu wysokiej mocy silnika BOSCH gwarantuje szeroki zakres zastosowań
Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton
Wysokiej jakości 2-biegowa przekładnia mechaniczna z odpornym na pył systemem szybkiego przełączania biegów 1 i 2 oraz z kołami obiegowymi wykonanymi w całości z metalu gwarantuje bardzo długą żywotność urządzenia i idealne przeniesienie napędu, bieg 1 - przeznaczony jest do wiercenia otworów o dużej średnicy oraz do wkręcania wkrętów i śrub, bieg 2 - przeznaczony jest do wiercenia wiertłami o małej średnicy
Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść środkowa pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas wiercenia i wkręcania
20 stopniowa przekładnia planetarna z metalowymi kołami zębatymi w metalowej obudowie zapewnia wysoką precyzję wkręcania oraz długi, bezawaryjny czas użytkowania
1 dodatkowe ustawienie momentu do wiercenia lub do wkręcania przy maksymalnej wartości momentu obrotowego
Wbudowana latarka (duża dioda LED), która idealnie oświetla miejsce obróbki i pozwala na pracę w miejscach zaciemnionych, czy nie doświetlonych
Wygodny i łatwy w obsłudze przełącznik prawo/lewo z blokadą przed przypadkowym włączeniem, np. podczas transportu wkrętarki
Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę podczas wiercenia, czy wkręcania
Hamulec wybiegowy do bardzo precyzyjnego wkręcania, sprawia, że końcówki wkrętarskie, wkręty czy śruby nie zostają przekręcone, czy uszkodzone
Jednoczęściowy szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13mm z systemem Auto-Lock umożliwiający łatwą i bardzo szybką wymianę wiertła, czy końcówki wkrętarskiej przy użyciu jednej dłoni
Walizka z tworzywa sztucznego - gwarantuje łatwy i bezpieczny transport oraz ułatwia przechowywanie narzędzia, jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, dodatkowo walizka posiada specjalnie wyprofilowane miejsca na osprzęt dodatkowy, dzięki czemu żaden z elementów wyposażenia nie przemieszcza się w trakcie transportu.
Dostawa zawiera:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie (V) | 18 V |
| Rodzaj silnika | silnik bezszczotkowy |
| Pojemność akumulatora | 0 Ah |
| Miękki moment obrotowy | 21 Nm |
| Twardy moment obrotowy | 50 Nm |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Maksymalna prędkość obrotowa - I bieg | 500 RPM |
| Maksymalna prędkość obrotowa - II bieg | 1900 RPM |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie | 35 mm |
| Maksymalna średnica wiercenia w metalu | 10 mm |
| Liczba zakresów momentu obrotowego (x+1) | 20 |
| Waga urządzenia | 1.3 kg |
| Kod producenta | 06019K3003 |
| Informacje dodatkowe | podświetlenie, regulacja momentu obrotowego, walizka transportowa w zestawie |
| Gwarancja producenta na okres: | 3 lata |
| Indeks | G3LM7Q-27JPX11VRB |