Bezprzewodowe Słuchawki Defender z Mikr. i Odtw. MP3, Szare, Bluetooth 5.0
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 0
Słuchawki zmieniają podświetlenie LED po kolei na kolory widoczne na zdjęciu.
Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Bluetooth B571 wyróżniają się wysokiej jakości dźwiękiem oraz podświetleniem LED. Najnowsze łącze Bluetooth 5.0 zapewnia stabilną i szybką transmisję sygnału, a jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz podłączyć urządzenie za pomocą kabla audio 3,5 mm. Produkt można wygodnie i łatwo złożyć, co sprawia, że ich ewentualny transport będzie łatwy i bezpieczny.
Słuchawki łączą się z urządzeniami za pomocą funkcji Bluetooth w najnowszym standardzie 5.0. Dzięki temu znacząco ograniczono pobór energii oraz realny zasięg działania urządzenia, a Ty możesz cieszyć się ulubioną muzyką jeszcze wygodniej. Sparowanie słuchawek do laptopa lub telefonu czy telewizora jest szybkie i proste.
Słuchawki w każdej chwili możesz złożyć tak, by zajmowały mniej miejsca i były w mniejszym stopniu narażone na uszkodzenia podczas przenoszenia ich w torbie czy plecaku.
✅ Kompaktowa składana konstrukcja sprawia, że łatwo złożyć słuchawki i zabrać ze sobą.
✅ Dioda w obudowie słuchawek oraz podświetlenie LED.
✅ Wbudowany mikrofon pozwala na jakościowy przekaz dźwięku.
✅ Slot na karty MicroSD. Gniazdo do karty pamięci Micro-SD zamienia słuchawki w odtwarzacz MP3 - słuchaj muzyki bez podłączania do smartfona lub laptopa.
✅ Klawisze sterowania na słuchawkach. Pozwalają odebrać połączenie lub przełączyć utwór nie dotykając telefonu.
✅ Kabel audio w zestawie. Jeśli w zestawie słuchawkowym rozładuje się akumulator, wystarczy podłączyć go do kablu i dalej słuchać muzyki.
✅ Pałąk regulowany
✅ Kompaktowa składana konstrukcja
✅ Zakres działania do 10 m. Zestaw słuchawkowy pozwala rozmawiać przez telefon lub słuchać radia internetowego z komputera przenośnego poruszając się swobodnie do 10m.
✅ Czas pracy naładowanej baterii do 9 godzin słuchania muzyki i rozmów.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Defender |
| Model | 65HF-EEP-44 |
| Rodzaj słuchawek | nauszne, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | szary |
| Szerokość produktu | 18.5 cm |
| Wysokość produktu | 17.5 cm |
| Głębokość produktu | 7.5 cm |
| Waga produktu | 250 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.4 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.0 |
| Czas czuwania | 80 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 9 h |
| Cechy dodatkowe | mikrofon, LED, microSD, |
| Załączone wyposażenie | słuchawki, ładowarka, |
| Kod producenta | BELLA-B-0127 |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Złącze ładowania | microUSB |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Słuchawki Bezprzewodowe | mikrofon, LED, microSD, |