Bezprzewodowe Słuchawki Dziecięce Kocie Uszy Bluetooth RGB Retoo
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 87.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 87.00
Słuchawki to nieodłączny produkt dzisiejszych czasów, jednakże znalezienie dobrych słuchawek to ogromna sztuka. Słuchawki bezprzewodowe to strzał w dziesiątkę! Szybki czas pełnego naładowania oraz długi czas pracy sprawiają, że swobodnie możesz słuchać muzyki podczas podróży pociągiem lub na wycieczce rowerowej. Wbudowane dodatkowe możliwości w słuchawkach umożliwią Tobie słuchanie radia, porozmawianie przez telefon, a także udostępnianie muzyki poprzez włożenie karty pamięci.
Słuchawki to urządzenie 4w1! Mają możliwość połączenia bluetooth, wbudowany czytnik kart z MP3, radio FM oraz możliwość wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych.
❗️❗️To wszystko w jednym urządzeniu❗️❗️
Słuchawki dzięki technologi Bluetooth 5.0+EDR łączą się z większością urządzeń elektronicznych. Możesz zatem sparować je zarówno ze swoim smartfonem, jak również laptopem, tabletem, czy konsolą do gier.
Gwarantują również szybki, bezstratny przesył dźwięku, w zasięgu do 10m.
Wbudowana antena TPT odbierająca fale FM pozwala również na słuchanie radia. Wystarczy, że przełączysz się w tryb FM, przytrzymasz przycisk Play/Pauza, a słuchawki automatycznie wyszukają stację.
Słuchawki dają Ci możliwość kontroli głośności, połączeń oraz muzyki przy użyciu przycisków wbudowanych na słuchawce.
Dodatkowo, przez podwójne kliknięcie przycisku Play/Pauza można zadzwonić pod ostatni wybierany numer!
Rozmowy telefoniczne umożliwia mikrofon wbudowany wewnątrz słuchawek.
Wyraź swój nastrój i dodaj sobie energii poprzez kolorowe podświetlenie LED, w które wyposażone zostały nasze słuchawki! Przyciski umieszczone na obudowie słuchawek pozwalają w łatwy sposób sterować podświetleniem oraz wszystkimi innymi funkcjami.
⭐⭐Słuchawki świetnie prezentują się w nocy⭐⭐
Słuchawki są niezwykle lekkie dzięki czemu nie męczą uszu nawet po długim użytkowaniu. Nausznice wyłożone są miękką eko-skórą aby zapewnić najwyższy komfort i wygłuszyć otoczenie.
Możesz idealnie dopasować słuchawki do kształtu swojej głowy, ponieważ każda ze słuchawek jest indywidualnie regulowana.
Bezprzewodowe słuchawki posiadają wbudowany akumulator ładowany za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu.
Czas do pełnego naładowania to jedynie 2 godziny.
Pełna bateria pozwoli Ci cieszyć się ulubioną muzyką lub audiobookiem nawet do 6 godzin jednostajnego odtwarzania. Jeśli jednak nie będziesz używać słuchawek będą one w gotowości do 14 godzin.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Retoo |
| Model | 1691-FIL-06 |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Kolor dominujący | różowy |
| Szerokość produktu | 17 cm |
| Wysokość produktu | 15.5 cm |
| Głębokość produktu | 8 cm |
| Waga produktu | 201 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.25 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.0 |
| Czas czuwania | 200 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 8 h |
| Cechy dodatkowe | dla dzieci, słuchawki kocie uszy, słuchanie radia, wykonywanie i odbieranie połączeń |
| Załączone wyposażenie | kabel ładujący, słuchawki kocie uszy, opakowanie |
| Kod producenta | bezprzewodowe różowe E807 |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Złącze ładowania | microUSB |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |