Bezprzewodowe Słuchawki Sony WI-XB400 Extra Bass, Bluetooth 15h, Czarny
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Lekkie, wygodne, w pełni bezprzewodowe słuchawki WI-XB400 zostały zaprojektowane specjalnie dla miłośników potężnego basu. Elastyczny i lekki pałąk na szyję zapewnia wygodę przez cały dzień. Gdy skończysz słuchać, możesz zwinąć słuchawki i schować je w torbie lub kieszeni. Każda wkładka douszna ma wbudowany magnes, który zapobiega plątaniu się przewodów podczas przenoszenia i przechowywania słuchawek. Dzięki temu nie ma bałaganu, gdy nie słuchasz muzyki.
Słuchawki bezprzewodowe Sony WI-XB400 wyposażono w 12-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które zapewnią Ci dynamiczne brzmienie z wyjątkowo czystymi wysokimi tonami. Słuchawki te, jak i wszystkie produkty z serii EXTRA BASS firmy Sony, wzmacniają niskie częstotliwości, zapewniając wyjątkowy bas, zachowując przy tym czystość brzmienia i podkreślając rytm utworów.
Przesyłaj ulubione utwory ze sparowanego smartfonu lub tabletu dzięki technologii Bluetooth. Jest to standard łączności bezprzewodowej, więc możesz cieszyć się swobodą ruchów podczas treningu. Zasięg łączności wynosi 10 metrów.
Dzięki wbudowanemu mikrofonowi w słuchawkach SONY WI-XB400 rozmowy płyną swobodnie bez użycia rąk. Nie trzeba nawet wyciągać telefonu z kieszeni.Jedno naciśnięcie przycisku łączy z asystentem głosowym smartfona ułatwiającym uzyskanie wskazówek dojazdu, odtwarzanie muzyki i kontakt ze znajomymi.
Słuchaj ulubionych list odtwarzania przez cały dzień, po pełnym naładowaniu słuchawki WI-XB400 działają nawet przez 15 godzin. Gdy poziom baterii spadnie, 10 minut ładowania przy użyciu przewodu USB typu C wystarcza do 60 minut odtwarzania. Oznacza to, że wkrótce będzie można znowu posłuchać muzyki, nawet gdy się śpieszysz.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Sony |
| Model | PP55-TUV-89 |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, douszne, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Waga produktu | 20 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.15 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.0 |
| Czas czuwania | 200 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 15 h |
| Załączone wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel do ładowania USB-C, 2xsłuchawka, trzy pary gumek silikonowych |
| Kod producenta | BELLA-B-0150 |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Cechy dodatkowe | extra bass, bluetooth 5.0, mikrofon |