Bezprzewodowe słuchawki Lenovo X3 Pro Bluetooth 5.3, kostne, czarne
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 107.85
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-0140
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 107.85
.
Specyfikacja:
W zestawie:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lenovo |
| Model | FFFFF55-PQR-67 |
| Rodzaj słuchawek | bezprzewodowe, przewodnictwo kostne |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 0.6 cm |
| Wysokość produktu | 1.5 cm |
| Głębokość produktu | 0.8 cm |
| Waga produktu | 0.035g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.35 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | otwarta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.3 |
| Czas czuwania | 190 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 7 h |
| Załączone wyposażenie | słuchawki, ładowarka USB-C, instrukcja obsługi, opakowanie |
| Kod producenta | BELLA-B-0140 |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Impedancja | 32 Ω |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth 5.3, Wodoodporne |