Bezprzewodowe słuchawki TWS XY70 z ANC, Bluetooth 5.3, wodoodporne, różowe
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 162.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 162.00
KOLOR WYSYŁANY LOSOWO!
✅DOTYKOWE PRZYCISKI | ✅POWERBANK | ✅NOWOCZESNY DESIGN | | ✅BLUETOOTH 5.3| ✅SZYBKIE ŁADOWANIE USB typ C ✅ ŁADOWANIE INDUKCYJNE
Najnowsza wersja Bluetooth 5.3 sprosta każdym wymaganiom. Słuchawki łączą się z każdym dostępnym urządzeniem wyposażonym w bluetooth bez względu na system w jakim działa, bez względu na typ urządzenia.
Dzięki tym słuchawkom możesz swobodnie biegać, ćwiczyć lub po prostu słuchać muzyki w samochodzie, domu, autobusie czy na spacerze.
Etui z funkcja ładowania to najlepszy obecnie system dla słuchawek bezprzewodowych. Dzięki zastosowaniu magnetycznych wgłębień słuchawki zabezpieczone są przed wypadnięciem
Impedancja to kluczowy czynnik odpowiedzialny za głośność słuchawek i czystość dźwięku.
Czystszy dźwięk w lepszej jakości.
Czy warto kupić słuchawki z ANC?
ZALETY. - Na pierwszym miejscu walor zdrowotny. Słuchawki z systemem Active Noise Cancelling umożliwiają nam swobodne słuchanie na niskich poziomach wzmocnienia, a często wręcz chronią słuch. - Poprawiają komfort przebywania w hałaśliwym, rozpraszającym nasze myśli środowisku.
W nowoczesnym etui dla słuchawek ukryty został wydajny akumulator o pojemności 400 mAh, gwarantuje to wielokrotne, błyskawiczne naładowanie dwóch słuchawek do pełnej baterii.
Słuchawki ładujemy indukcyjne poprzez umieszczenie ich w etui z bankiem energii.
Wystarczy, że słuchawki umieścimy w pokrowcu, a proces ładowania rozpocznie się automatycznie.
Jak raz założysz te słuchawki, to z wielu powodów nie będziesz chciał się z nimi rozstać.
Jednym z nim jest bardzo prosta obsługa całego zestawu, do dyspozycji mamy dwa przyciski, po jednym w każdej słuchawce.
Działają one precyzyjnie na dotyk, nie musisz dokładnie celować oraz mocna ich naciskać
Ze słuchawek możesz korzystać nie tylko do słuchania swojej ulubionej muzyki, ale także do rozmów telefonicznych i wideo.
Dzięki zastosowanej funkcji tłumienia zakłóceń będziesz wyraźnie słyszeć swojego rozmówcę.
Mikrofon z wbudowaną redukcją szumów w pozwoli Ci prowadzić rozmowy telefoniczne bardzo dobrej jakości
✅ PRZYCISK ALL IN ONE
Świetną funkcją słuchawek jest dotykowy przycisk umieszczony na froncie każdej słuchawki.
Uwaga! Włączenie ANC: Wystarczy przytrzymać przycisk Dotykowy na obu słuchawkach przez 2 sekundy Spowoduje to włączenie funkcji ANC
Słuchawki są wodoszczelneIPX4 Do Biegania w deszczu idealnie.
Słuchawki możesz z łatwością podłączyć do jakiegokolwiek urządzenia z włączonym Bluetooth.
Ciesz się czystym dźwiękiem TWS i nienagannym połączeniem, ponad 10 m od źródła, dzięki Bluetooth 5.3.
W zestawie otrzymujesz trzy zestawy sylikonowych końcówek na wymianę, każdy w innym wymiarze.
Nie ma znaczenia czy kupujesz słuchawki dla dziecka, kobiety czy mężczyzny. Przy użyciu odpowiednich końcówek zawsze dopasujesz je do każdego kształtu ucha i będziesz miał pewność, że ich nie zgubisz.
Zagwarantuj sobie wygodne słuchanie przez wiele godzin gdzie tylko chcesz:
Słuchawki prezentowanej w tej ofercie świetnie współpracują z każdym urządzeniem które posiada opcję Bluetooth.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | TWS |
| Model | PFGM-N48 |
| Rodzaj słuchawek | douszne, doknałowe, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | różowy |
| Szerokość produktu | 5 cm |
| Wysokość produktu | 4 cm |
| Głębokość produktu | 3 cm |
| Waga produktu | 80 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 200 g |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.3 |
| Czas czuwania | 360 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 5 h |
| Cechy dodatkowe | podwójny mikrofon, ANC, TWS |
| Załączone wyposażenie | etui ładujące, kabel do ładowania, słuchawki, gumki silikonowe w trzech rozmiarach, instrukcja obsługo |
| Kod producenta | SBELLA-B-0234 |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |