Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z mikrofonem LED IPX5 - Niebieskie
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 144.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 144.00
DOKANAŁOWE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE MIKROFON WYŚWIETLACZ LED NIEBIESKI IPX5
Słuchawki do telefonu, komputera i innych urządzeń z Bluetooth
Kolor - NIEBIESKI
Słuchawki z elastycznymi zausznikami idealnie dopasowują się do kształtu ucha.
Nie tylko znacznie zwiększa to komfort użytkowania podczas codziennych czynności, ale również słuchawki zabezpieczone są przed wypadnięciem z ucha nawet przy nagłym ruchu, więc świetnie sprawdzają się do biegania czy na siłownię!
Obudowa Powerbank posiada wyświetlacz LED, na którym zobaczysz m.in. stan naładowania baterii powerbanka, wyświetlacz pokazuje też stan naładowania każdej słuchawki !
IPX5 / OB 2 : Całkowita ochrona przed strumieniem wody płynącej z różnych kierunków z wydajnością do 12,5 litra na minutę. Wodoodporność przy deszczu i zachlapaniu. Nadaje się dla turystyki pieszej, rowerowej, żeglarstwa. Należy pamiętać, że woda może przedostać się podczas zanurzenia lub skierowania silnego strumienia wody na przedmiot mający opisywaną klasę wodoszczelności.
Nowa generacja technologii redukcji szumów gwarantuje czysty dźwięk i szybkie łącze, bardziej stabilny sygnał i większą prędkość transmisji dźwięku!
Prosimy nie używać szybkich ładowarek do zasilania etui. Zalecane parametry ładowania to 5V - 1 - 1,5 A !!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Red |
| Model | 4924-TCH-92 |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, douszne, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Szerokość produktu | 9.3 cm |
| Wysokość produktu | 4.5 cm |
| Głębokość produktu | 7.5 cm |
| Waga produktu | 210 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.22 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 168 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 8 h |
| Cechy dodatkowe | woododporne, mikrofon, wyświetlacz LED |
| Załączone wyposażenie | kabel ładujący, etui ładujące, instrukcja obsługi, opakowanie |
| Kod producenta | BELLA-B-0202 |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 32 Ω |