Bezprzewodowe żelazko parowe Mozano 2600W, ceramiczna powłoka, Anti‑Calc
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 224.00
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 224.00
⭐ 2600W które poradzą sobie z każdym zagnieceniem
⭐ Bezprzewodowe prasowanie sprawia, że zasięg pracy jest nieograniczony
⭐ System antywapienny zapewniający brak obaw przed powstawaniem kamienia
⭐ Możliwość prasowania w pionie pozwoli Ci dotrzeć do trudno dostępnych materiałów np. zasłony
⭐ Długa żywotność, dzięki opcji samooczyszczenia się urządzenia
⭐ Prasuj jak chcesz; na sucho, bądź przy pomocy pary
⭐ Ceramiczna powłoka, która nie będzie przywierała do Twoich ubrań
⭐ Nie martw się już więcej czy żelazko zostało wyłączone, system automatycznego wyłączenia zadziała po kilku minutach od odłożenia
Nasze żelazko zostało zaprojektowane tak aby było łatwe w obsłudze i komfortowe przy codziennym użytkowaniu. Do dyspozycji oddaliśmy Wam następujące funkcje:
Dzięki nieprzywierającej ceramicznej powłoce żelazko bardzo łatwo i wygodnie prowadzi się po każdym prasowanym materiale.
2600W generuje ciepło które jest równomiernie rozprowadzane po całej powierzchni stopy żelazka sprawiając, że prasowanie jest szybkie, łatwe i przyjemne.
Wyposażona w złącze 360' które umożliwia odłożenie żelazka pod każdym kątem. Podświetlenie LED informuje o statusie ładowania urządzenia a sama baza wyposażona jest w kabel o długości 1,9 m.
Dzięki systemowi automatycznego wyłączania możesz uwolnić swój umysł od trosk i w każdej chwili oderwać się od prasowania bez nerwowego zerkania na żelazko.
Wiemy jak ważne dla Ciebie jest bezpieczeństwo Twoje oraz Twojej rodziny dlatego zaprojektowaliśmy urządzenie które w żaden sposób nie zmąci spokoju Waszego domu.
Zapobiega wylewaniu się wody z kanalików parowych kiedy korzystamy z żelazka w niskich temperaturach.
Dzięki tej technologii unikniesz zaplamienia materiału wodą, zawsze będziesz prasował w idealnych warunkach, bezpiecznych dla Twoich tkanin.
Liczne technologie zastosowane w żelazku marki MOZANO pozwalają na korzystanie z urządzenia zarówno w pionie jak i poziomie.
Nie ważne czy prasujesz swoje sukienki, spodnie lub koszulki czy może chcesz wygładzić zasłony, żelazko Ultimate Smooth stanie na wysokości zadania.
Innowacyjny system który zapobiega osadzaniu się kamienia w kanałach parowych żelazka. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie będzie pracowało dłużej i efektywniej.
Dzięki czystej stopie żelazka Twoje prasowane tkaniny będą wolne od jakichkolwiek zabrudzeń.
Przy pomocy przycisku umieszczonego na obudowie w każdej chwili można usunąć kamień zgromadzony w zbiorniku. Dokładne czyszczenie zapewnia silne uderzenie pary wyzwolone w ramach systemu self-clean.
▶Żelazko parowe Mozano Ultimate Smooth 2600W
▶ Podstawka ładująca z kablem i podświetleniem LED
▶ Pojemnik na wodę
▶ Instrukcja
▶ Eleganckie pudełko z grubego kartonu
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Mozano |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | FY69-VJOMC |
| Moc | 2600 W |
| Rodzaj żelazka | bezprzewodowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 450 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 25 g/min |
| Silne uderzenie pary | 1 g/min |
| Cechy dodatkowe | Przewód 360' |
| Szerokość produktu | 11.9 cm |
| Wysokość produktu | 29.9 cm |
| Głębokość produktu | 15,9 cm |
| Waga produktu | 0.871 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.081 kg |
| Kod producenta | FY69-VJOMC |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do użycia, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania, podstawa antypoślizgowa, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje | funkcja pary, prasowanie w pionie, samooczyszczanie, spryskiwacz |
| Załączone wyposażenie | filtr antywapienny, podstawka ładująca, pojemnik do nalewania wody |