Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth 3W z Radiem FM, USB, MP3 i Bassem
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 75.00
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 75.00
Bezprzewodowy głośnik to rewelacyjne urządzenie do słuchania ulubionej muzyki bezpośrednio z mp3, mp4, pendrive, komputera, laptopa, kart pamięci lub z telefonu.
Wyposażony został w złącze USB, czytnik kart microSD oraz w technologię bezprzewodową Bluetooth.
Głośnik został wyposażony w wydajny akumulator.
Jest bardzo praktyczny i poręczny, do postawienia na szafkę lub stolik, przenośny - można zabrać go ze sobą (na imprezę, na wakacje, do samochodu, do biura, ogrodu, na grilla itp...).
✅ Wbudowane radio FM
✅ Automatyczne skanowanie radia FM
✅ Odtwarzacz mp3
✅ Czytnik kart microSD/TF
✅ Wejście USB
✅ Odtwarzanie muzyki poprzez Bluetooth z telefonów, tabletów, laptopów wyposażonych w interfejs Bluetooth.
✅ Odtwarzanie mp3 z kart pamięci TF lub z pendrive poprzez USB
✅ Odtwarzanie muzyki z zewnętrznego źródła dźwięku (mp3, mp4)
✅ Mode M - Funkcje głośnika
✅ Regulacja głośności - / poprzedni utwór (stacja)
✅ Regulacja głośności+/następny utwór (stacja)
✅ Przycisk& start/pauza odtwarzanie przez bluetooth
✅ Wysoka jakość wykonania
✅ Elegancki design
✅ Moc: 3W
✅ Bluetooth
✅ Zasięg: 10m
✅ Ładowanie za pomocą kabla USB 5V
✅ Posiada radio FM
✅ Automatyczne wyszukiwanie stacji
✅ Posiada złącze kart TF (16Gb)
✅ Posiada wejście USB
✅ Posiada włącznik ON/OFF
✅ Posiada wbudowany akumulator
✅ Dioda sygnalizująca ładowanie akumulatora
✅ Długość kabla USB: ok 40cm
✅ Produkt posiada certyfikat CE
✅ Kolor: szary
✅ Szerokość: 11cm
✅ Wysokość: 8cm
✅ Głębokość: 4cm
☑️ Fabrycznie nowy bezprzewodowy głośnik Bluetooth
☑️ Kabel USB
☑️ Oryginalne opakowanie
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Verk Group |
| Model | inny (06293_SZ) |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.218 kg |
| Szerokość produktu | 11 cm |
| Wysokość produktu | 8 cm |
| Głębokość produktu | 4 cm |
| Waga produktu | 0.22 g |
| Kolor | szary |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Moc | 3 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czas pracy | 2 h |
| Załączone wyposażenie | kabel USB |
| Kod producenta | 06293_SZ |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Złącza | czytnik kart pamięci, miniUSB, USB |
| Funkcje | odtwarzanie plików audio, radio FM, sterowanie za pomocą smartfona |
| Indeks | N158GG1-3CSX63D87M |