Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth Defender Q5 10W, Radio FM, IPX5, TWS
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Q4 posiada mocny głośnik szerokopasmowy, który pozwoli Ci usłyszeć i wydobyć głębie i moc z każdej muzyki.
Głośnik bezprzewodowy został wykonany z bardzo solidnych materiałów aby zapewnić jakość i niezawodność użytkowania!
Na górze kolumny znajdziemy wygodną rączkę która zapewnia komfort podczas transportu kolumny w dowolne miejsce.
Bardzo dobre brzmienie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, dzięki brzmieniu o czystych wysokich tonach, wyraźnych tonach średnich i głębokich basach.
Jeden głośnik to za mało?
Połącz bezprzewodowo dwa identyczne głośniki imprezowe w trybie True Wireless Stereo (TWS).
Głośnik Defender może odtwarzać muzykę za pomocą Bluetooth, AUX, Kartę MicroSD, portu USB. Dodatkowo gdy będziesz chciał skorzystać z radio bez problemu będziesz mógł posłuchać swojej ulubionej stacji.
Przenośny bezprzewodowy głośnik bluetooth jest wytrzymały i zbudowany z dobrej jakości materiałów, w połączeniu z wysokiej jakości dźwiękiem, może zapewnić świetną atmosferę na imprezie, siłowni, rybach, budowie, na dworze czy w zaciszu domowym lub przy oglądaniu filmu. Bateria zapewni możliwość długiej zabawy. Za pomocą specjalnego kontrolera możesz wystroić głośnik pod daną muzykę/film i wyregulować odpowiednią głośność.
Wbudowany tuner pozwala używać głośnika jako radio. Można słuchać ulubionej muzyki lub programu radiowego
Ochrona przed silnymi strumieniami wody. Woda kierowana na obudowę w postaci silnych strumieni z dowolnego kierunku nie powinna mieć szkodliwego wpływu.
Można odbierać połączenia i rozmawiać, nie dotykając telefonu. Wbudowany mikrofon pozwala na komunikowanie się przez głośnik - podobnie jak przez telefon w trybie głośnomówiącym
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Defender |
| Model | inny (Głośnik Bluetooth Q5) |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Szerokość produktu | 10 cm |
| Wysokość produktu | 12 cm |
| Głębokość produktu | 12 cm |
| Waga produktu | 600 g |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | akumulatorowo-sieciowe |
| Moc | 10 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czas pracy | 10 h |
| Czas ładowania | 240 min |
| Pasmo przenoszenia | 60-18000 Hz |
| Cechy dodatkowe | DUŻY GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY BOOMBOX MOBILNY SYSTEM NAGŁOŚNIENIOWY |
| Załączone wyposażenie | Głośnik, Kabel zasilający, Opakowanie, instrukcja obsługi |
| Kod producenta | Radio Miniwieza Kolumna Tuba Bluetooth Audio |
| Złącza | czytnik kart pamięci, USB, AUX |
| Funkcje | odporność na zachlapanie, odtwarzanie plików audio, radio FM, sterowanie za pomocą smartfona, tryb głośnomówiący |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |
| Indeks | X0W8X0H-R5OLSBRMYK |