Bezprzewodowy głośnik PartyTech Crane BT 300W z subwooferem i FM
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 135.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 135.00
Zdobywca wielu nagród w kategorii opłacalność, jakość.
✔️ Wbudowany odtwarzacz plików MP3
✔️ Moc zestawu 300W PMPO ❗❗❗
✔️ Funkcja Radio FM
✔️ Wodoodporna obudowa: IPX6
✔️ Gniazdo kart microSD
✔️ Port USB do obsługi pendrive
✔️ Bezprzewodowa łączność przez Bluetooth 4.0+ EDR, A2DP, AVRCP zasięg do prawie 10m
✔️ Gniazdo AUX do podłączenia zewnętrznego urządzenia audio
✔️ Praca na akumulatorze do 4h❗ - Możliwość słuchania muzyki podczas ładowania
✔️ Wymienny akumulator 18650
✔️Możliwość ładowania z powerbanka dodatkowo możesz w trakcie pracy wymienić akumulator w prosty sposób❗
✔️ Przenośność i kompaktowość
✔️ Wygodna rączka która umożliwia wygodny transport głośnika
✔️ Wzmocniona obudowa
Nieskazitelna czysta jakość dźwięku stereo zapewni niezapomniane wrażenia w każdym możliwym miejscu na świecie co czyni z naszego głośnika PartyTech Crane BT wyjątkowym kombajnem muzycznym.
PartyTech Crane BT to kolumna, który łączy wszystko co najlepsze. Idealne połączenie prostoty z nowoczesnym designem który udało się osiągnąć dzięki wielkiemu doświadczeniu naszych inżynierów.
PartyTech Crane BT posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy który pozwala na kilka godzin pracy, na jednym ładowaniu głośnik wytrzymuje do 4 godzin nieustannego słuchania muzyki. Jeśli zabraknie Ci mocy to istnieje możliwość szybkiej wymiany akumulatora aby cieszyć z swoją ulubioną muzyką. Kolumna jako nieliczny działa podczas ładowania czyli możesz go ładować z sieci albo z powerbanka!
PartyTech Crane BT umożliwia odtwarzanie muzyki z różnych źródeł. Został wyposażony w technologię Bluetooth dzięki której możesz bezprzewodowo przesyłać muzykę do głośnika. Jeśli okazało się, że Twój głośnik nie posiada bezprzewodowego modułu nic straconego! - prześlij dźwięk za pomocą kabla audio miniJack 3,5mm znajdującego się w zestawie. Kolumna posiada funkcję radio FM. Dodatkowo posiada złącze na kartę MicroSD, złącze USB.
PartyTech Crane BT posiada szerokie zastosowanie: plener, plaża, imprezy, ognisko czy grill, plac budowy, warsztat, skate-park, boisko do koszykówki, do samochodu, imprezy karaoke. Głośnik sprawdzi się idealnie w wielu miejscach i ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia.
PartyTech Crane BT posiada dwa mocne głośniki szerokopasmowe z subwooferami które pozwolą Ci usłyszeć i wydobyć głębie i moc z każdej muzyki stereo. Ciesz się prawdziwą mocą bassów które poczujesz a możesz nawet zobaczysz.
PartyTech Crane BT został specjalnie wzmocniony aby zapewnić Ci dłuższą i niezapomnianą satysfakcję.
Na górze kolumny znajdziemy wygodną rączkę która zapewnia komfort podczas transportu kolumny w dowolne miejsce.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Hitelo |
| Model | inny (Radio Kuchenny Bazooka TWS Karaoke Wieża Hifi) |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2 kg |
| Szerokość produktu | 15 cm |
| Wysokość produktu | 25 cm |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Moc | 300 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czas pracy | 4 h |
| Pasmo przenoszenia | 120-18000 Hz |
| Kod producenta | Głośnik bezprzewodowy Tuba System audio |
| Złącza | czytnik kart pamięci, minijack 3,5 mm, microUSB, USB, AUX |
| Funkcje | odbieranie połączeń, odporność na zachlapanie, odtwarzanie plików audio, radio FM, sterowanie za pomocą smartfona, tryb głośnomówiący, wbudowany mikrofon |
| Cechy dodatkowe | Bezprzewodowy system mobilny, Subwoofer aktywny, Urządzenie wielofunkcyjne tuba, Karaoke, Kompatybilny z telefonami Android/iOS,, smartfon, tablet,, Karta pamięci SD, AUX mini jack 3,5mm 6,3mm, Głośnik multimedialny stereo, Możliwość podłączenia do telewizora,, Komputerowe wejście na pendrive USB, Zastosowanie do domu biura, pracy, turystyczne, plener imprezy, garażu sa, ochodu |
| Załączone wyposażenie | Głośnik PartyTech Crane BT, instrukcja obsługi, Kabel audio mini Jack 3,5mm, Kabel zasilający micro USB, Oryginalne, opakowanie |
| Inne | Budowlane Karaoke TWS Kuchenne Tuba System Głośnik |
| Inne 1 | Wodoodporny Wieża Bazooka Głośny |
| Indeks | EYAVWAM-CTUZB89879 |