CZAJNIK YOER 2200W SZKLANY 1,7L - REGULACJA TEMPERATURY I AUTO ZAPARZACZ
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 476.00
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 476.00
⭐ Technologia HerbalLift™ - automatyczny zaparzacz
⭐ 5 automatycznych programów
⭐ 12h - programator czasowy
⭐ 2200W - szybkie zagotowanie wody
⭐ 1,7L pojemności
⭐ 360° Obrotowa podstawa
⭐ Podtrzymywanie ciepła
⭐ 70°-100° - szeroki zakres temperatur
⭐ Bezprzewodowy
⭐ BPA Free
⭐ Certyfikat CE
✅ Technologia HerbalLift™ - automatyczny koszyczek, który sam opuszcza i unosi liście herbaty w odpowiednim momencie
1️⃣ Przygotowanie do parzenia - czysta woda, pełna kontrola, jedno naciśnięcie start
✅ Ustaw temperaturę i czas - HerbalLift przygotowuje idealne warunki parzenia
Automatyczny koszyczek startowy czeka nad wodą i zanurzy liście we właściwym momencie.2️⃣Idealnie zaparzony napar - powtarzalny, idealny efekt za każdym razem
Koszyczek sam się unosi, gdy czas minie - bez przeparzenia, bez goryczy.Pełny aromat i klarowny napar dopasowany do rodzaju herbaty.Idealna zarówno do herbat liściastych, w torebkach oraz mieszanek ziołowych
1️⃣ 12h - programator czasowy:
Przygotowanie gorącej wody - wybierz docelową temperaturę i ustaw czas po jakim czajnik ma zagotować wodęParzenie herbaty - umieść herbatę w zaparzaczu, wybierz ustawienia oraz czas po jakim Flavoro Pro ma zaparzyć herbatę2️⃣ Podtrzymywanie ciepła - utrzymuj stałą temperaturę herbaty bez ponownego gotowania
Oszczędność energii i komfort - ciepły napój przez dłuższy czas〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
✅ Tryb automatyczny:
1️⃣ Zielona: 2, 3 lub 4 min. ➡ temp. 80°C
2️⃣ Czarna: 1, 2 lub 3 min. ➡ temp. 100°C
3️⃣ Biała: 2, 3 lub 4 min. ➡ temp. 85°C
4️⃣ Ziołowa: 3,4 lub 5 min. ➡ temp. 100°C
5️⃣ Oolong: 2, 3 lub 4 min. ➡ temp. 90°C
✅ Tryb manualny - ustaw temperaturę od 7️0°C do 100°C oraz czas parzenia od 0 do 10 minut.
✅ 2200W - wysoka moc grzałki:
Przyspiesza gotowanie wodyUkryta grzałka płytowa w podstawie spowalnia osadzanie się kamienia w czajniku180 sekund - tylko tyle potrzeba aby zagotować litr wody
1️⃣ Standardowy, tani czajnik - nie posiada regulacji temperatury ani zaparzacza do herbaty
2️⃣ Czajnik z regulacją temperatury - brak możliwości automatycznego zaparzenia herbaty
3️⃣ Czajnik z regulacją temperatury i manualnym koszem - musisz ręcznie umieścić kosz w wodzie aby zaparzyć herbatę, a następnie wyciągnąć go
4️⃣ Flavoro Pro z automatycznym koszem HerbalLift i regulacją temperatury - herbata zaparzy się automatycznie, bez potrzeby Twojej ingerencji w ten proces!
✅ Praktyczna, obrotowa podstawa:
wygodna dla prawo jak i leworęcznychumieść czajnik w takiej pozycji, jaka Ci najbardziej odpowiadaschowek na przewód pozwala dyskretnie schować nadmiar kabla, aby nie przeszkadzał podczas użytkowania czajnika
✅ Flavoro Pro to nie tylko praktyczne urządzenie do kuchni, ale także dodatek nadający jej szyku i elegancji.
▶ Szklana obudowa - wykonana z wysokiej jakości szkła pozwala obserwować proces gotowania wody
▶ Luksusowy wygląd - połączenie szkła, szczotkowanej stali INOX nadaje Flavoro Pro nowoczesny wygląd, który będzie ozdobą Twojej kuchni
▶ Panel sterowania z wyświetlaczem cyfrowym - precyzyjna kontrola procesu parzenia
✔️ Korpus zdobiony logotypem producenta Yoer
1️⃣ Filtr antywapienny - herbata lub kawa bez kamienia i osadu
2️⃣ Wyprofilowany dzióbek - ułatwi Ci nalewanie napoju do filiżanki
3️⃣ Nienagrzewająca się rączka - bezpieczne i wygodne przenoszenie czajnika bez ryzyka oparzeń
4️⃣ Antypoślizgowe nóżki - zapewniają stabilność czajnika
◾◾◾
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Yoer |
| Model | Flavoro Pro |
| Kod producenta | EK03S Szklany |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność | 1.7 l |
| Szerokość produktu | 21.5 cm |
| Wysokość produktu | 27.4 cm |
| Głębokość produktu | 21.8 cm |
| Waga produktu | 1.75 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2 kg |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Moc | 2200 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Filtr | tak |
| Załączone wyposażenie | Zaparzacz do herbaty |
| Konstrukcja | schowek na przewód, zamknięta rączka, zatrzaskiwana pokrywa |
| Funkcje | podtrzymywanie ciepła, regulacja temperatury |
| Komunikacja | lampka kontrolna, podświetlenie, sygnał dźwiękowy, wskaźnik poziomu wody, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, nienagrzewająca się podstawa, nienagrzewające się uchwyty, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy dodatkowe | 12h - programator czasowy, Podtrzymywanie ciepła, BPA Free, 70°-100° - szeroki zakres temperatur, Sygnał dźwiękowy, Ergonomiczny, uchwyt, 2200W - wysoka moc, Filtr antywapienny, Schowek na przewód, Wyprofilowany dzióbek, 2w1 - czajnik i zaparzacz do herbaty,, 1,7L duża pojemność, 360° - obrotowa podstawa,, 5 automatycznych programów, 3 intensywności herbaty, Automatyczny zaparzacz, Tryb, manualny |
| Indeks | Q26O5X-SSUN7TFV |