Canon PIXMA MG3650S - Wielofunkcyjna drukarka Wi-Fi, duplex, czarna
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
To urządzenie wielofunkcyjne, łączące w sobie zalety drukarki i skanera z łącznością WiFi. Posiada technologię druku atramentowego z opcjonalnymi kasetami XL. Cechuje się wydajnością i ekonomicznością.
W urządzeniu Canon PIXMA MG3650S [czarna] zastosowano technologię druku atramentowego, która zapewnia wydajność druku i łatwość uzupełniania wkładów. Opcjonalne kasety z atramentem XL oraz funkcja automatycznego druku dwustronnego umożliwiają dodatkowo zwiększenie oszczędności oraz minimalizację odpadów.
Przekształć swój kolejny projekt za pomocą aplikacji Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park i Message In Print, a następnie wypróbuj dwustronne matowe nośniki i naprasowanki.
Wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne Canon MG3650S pozwoli Ci zaoszczędzić czas i zredukować koszty zarówno w domu, jak i małej firmie. Wysoka ekonomia pracy i energooszczędność idą w parze jakością oraz szybkością zarówno kopiowania, skanowania, jak i wydruku.
Co więcej, dzięki pojemnemu podajnikowi papieru jest zawsze gotowa do pracy, a wymiana i serwis eksploatacyjny są bajecznie proste.
Aplikacja Canon PRINT umożliwia drukowanie, skanowanie, kopiowanie i łączenie się z kontami na Facebooku i Instagramie oraz innymi kontami w chmurze**, a dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android) można drukować z pominięciem aplikacji.
Łatwa obsługa i szybkie połączenia z urządzeniami inteligentnymi dzięki prostym przyciskom sterowania.
Ta stylowa i funkcjonalna drukarka to kompaktowe i przystępne cenowo urządzenie, które doskonale sprawdzi się w warunkach domowych.
Aplikacja Message in Print firmy Canon na urządzenia z systemem iOS umożliwia tworzenie atrakcyjnych zdjęć z ukrytymi wiadomościami. Tak przygotowane obrazy można wysłać znajomym, dodając kod QR do aplikacji, aby pozwolić im na odkrycie przygotowanej niespodzianki.
Szybka łączność Wi-Fi jak i USB z komputerem ułatwia konfigurację drukarki.
Oszczędność atramentu dzięki wyjątkowo ekonomicznym zbiornikom z atramentem XL, dzięki którym wydrukujesz jeszcze więcej stron w tej samej cenie.
Funkcja automatycznego wyłączania zasilania wyłącza drukarkę, gdy nie jest ona używana dzięki czemu zaoszczędzisz również na prądzie.
To domowe urządzenie wielofunkcyjne umożliwia szybkie drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów i zdjęć bez uszczerbku dla jakości.
Proste w użyciu urządzenie wielofunkcyjne Canon MG3650S to niewielkich rozmiarów, stylowe narzędzie o wielu zaawansowanych funkcjach, nadające się dla każdego użytkownika w domu.
Umożliwia ona łatwe drukowanie w domu atrakcyjnych zdjęć 10 × 15 cm bez obramowania, a także wysokiej jakości dokumentów.
Drukuj wyraźne dokumenty i żywe zdjęcia dzięki zastosowaniu opracowanej przez firmę Canon technologii FINE i hybrydowych atramentów.
Urządzenie wielofunkcyjne idealne do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Od pełnych tekstu dokumentów po zdjęcia rodzinne - mechanizm drukowania urządzenia Canon PIXMA MG3650S zaprojektowano z myślą o wysokiej jakości i łatwości użycia.
Eksploatacja urządzenia Canon MG3650S nie zrujnuje domowego budżetu.
Dzięki zastosowaniu opcjonalnych, charakteryzujących się dużą pojemnością kaset z atramentem XL firmy Canon można zaoszczędzić nawet 30% kosztów wydruku pojedynczej strony w porównaniu do kosztów używania kaset standardowych.
Kaseta umożliwia drukowanie większej liczby stron i nie trzeba jej tak często wymieniać.
Użyj 45 wbudowanych wzorów do zaprojektowania albumu z wycinkami lub własnego papieru do pakowania. Dzięki aplikacji firmy Canon Easy-PhotoPrint Editor dla systemów iOS i Android możesz wykorzystać swoją kreatywność.
Wszystko, czego potrzebujesz do bezproblemowego i ekonomicznego drukowania w domu — wystarczy włożyć papier i nośniki fotograficzne.
Drukarka — PIXMA MG3650SPrzewód zasilającyInstalacyjna płyta CD-ROMInstrukcja obsługi i inne dokumenty| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | 0515C106AA |
| Marka | Canon |
| Model | Pixma 3650S |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.4 kg |
| Kolor urządzenia | czarny |
| Szerokość produktu | 44.9 cm |
| Głębokość produktu | 30.4 cm |
| Wysokość produktu | 15.2 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 100 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 100 |
| Prędkość druku w czerni | 9 str./min |
| Prędkość druku w kolorze | 5 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | 4800 x 1200 |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 4800 x 1200 |
| Gramatura papieru | 64-300 g/m² |
| Cechy dodatkowe | duplex |
| Miesięczne obciążenie | 2000 str./mies. |
| Prędkość kopiowania | 21 str./min |
| Prędkość skanowania | 4 str./min |
| Rodzaj sensora skanera | CIS |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 1200 x 2400 |
| Format skanera | A4 |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Funkcje druku | automatyczny druk dwustronny, druk na papierze fotograficznym |
| Indeks | S4D3QU-KJ2KQW5G |