Canon PIXMA TS3350 - Multifunkcyjna Drukarka WiFi z Kablem USB Gratis
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Tylko u nas Kabel USB gratis.
Do prawidłowej pracy potrzebne jest zainstalowanie dwóch sprawnych tuszy. Można je zakupić w zestawie z drukarką na tej aukcji. Nr tuszy canon 545 i 546
✅ Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi
✅ Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Mopria, Canon PRINT, Wi-Fi Direct
✅ Wysoka jakość kolorowych wydruków i zdjęć
✅ Możliwość drukowania na papierze fotograficznym o gramaturze nawet 275 g/m²
Do drukowania dokumentów, plików tekstowych lub nawet grafiki - Canon PIXMA TS3350 doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w małej firmie. Wysoka energooszczędność oraz ekonomia pracy pozwolą zredukować koszty utrzymania. Dodatkowym atutem jest pojemny podajnik papieru oraz łatwa wymiana elementów eksploatacyjnych.
Korzystaj z zalet wielofunkcyjności i bezproblemowej łączności bezprzewodowej. Urządzenie umożliwia drukowanie, skanowanie i korzystanie z usług w chmurze za pomocą aplikacji Canon PRINT lub drukowanie dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android).
Od oryginalnych dekoracji i elementów wystroju wnętrz po proste pomysły na rękodzieło i trójwymiarowe modele origami - baw się papierem z rodziną i przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji na oryginalne dekoracje, czy też spędzić wolne popołudnie składając modele z papieru, w aplikacji Creative Park jest wszystko, czego potrzebujesz.
Korzystaj z funkcji edycji i nadawaj projektom osobisty charakter. Twórz wyjątkowe materiały dostosowując istniejące szablony, dodając do nich zdjęcia czy tekst. Zapisz ulubione projekty i odtwórz je, gdzie tylko chcesz.
*Aplikacja Canon Creative Park jest dostępna dla urządzeń z systemem iOS oraz Android.
Bardzo pojemne kasety z atramentem Canon XL pozwalają oszczędzić nawet 30% na wydruku pojedynczej strony w stosunku do kosztów używania standardowych kaset.
Opcjonalne kasety XL umożliwiają wygodne korzystanie z kaset FINE oraz wydłużenie czasu między uzupełnianiem atramentu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | Drukarka Canon Pixma TS3350 3771C006AA |
| Marka | Canon |
| Model | Pixma TS3350 / TS3150 |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5 kg |
| Kolor urządzenia | czarny |
| Szerokość produktu | 43.5 cm |
| Głębokość produktu | 31.6 cm |
| Wysokość produktu | 14.5 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 60 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 30 |
| Prędkość druku w kolorze | 4 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | 4800 x 1200 |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 4800 x 1200 |
| Gramatura papieru | 64-275 g/m² |
| Cechy dodatkowe | wyświetlacz |
| Załączone materiały eksploatacyjne | brak |
| Miesięczne obciążenie | 1000 str./mies. |
| Prędkość kopiowania | 3 str./min |
| Prędkość skanowania | 8 str./min |
| Rodzaj sensora skanera | CIS |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 1200 x 600 |
| Format skanera | A4 |
| Poziom hałasu | 54 dB |
| Funkcje druku | druk bez marginesów, druk na folii, druk na kartonie, druk na papierze fotograficznym, druk z chmury, druk z urządzeń mobilnych |
| Indeks | Q36O0D-5VNGNY |