Canon PIXMA TS7450a - Drukarka WiFi ADF Duplex, kolorowa, 4800x1200 dpi
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 0
✅ Wysoka jakość kolorowych wydruków i zdjęć
✅ Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi
✅ Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Mopria, Canon PRINT, BlueTooth
✅ Automatyczne drukowanie dwustronne
✅ Podajnik ADF do automatycznego skanowania
✅ Czytelny wyświetlacz
✅ Możliwość drukowania na papierze fotograficznym o gramaturze nawet 300 g/m²
✅ W zestawie komplet tuszów startowych
Stylowa, przystępna cenowo i prosta w użyciu drukarka serii PIXMA TS7450a umożliwia drukowanie z komputera, tabletu lub smartfona na wielu rodzajach nośników do kreatywnej pracy. Dzięki technologii ADF (automatyczny podajnik dokumentów) można skanować i kopiować wiele arkuszy w dużo krótszym czasie.
Drukarka serii PIXMA TS7450a pracuje intensywniej i pozwala Ci działać w bardziej inteligentny sposób. Możesz kopiować i skanować wiele arkuszy bez konieczności wyjmowania lub ponownego ładowania - wszystko dzięki technologii ADF (automatyczny podajnik dokumentów).
Drukarka serii PIXMA TS7450a jest wyjątkowo łatwa w obsłudze. Możesz łączyć się z komputera lub smartfona i drukować z aparatu dzięki technologii Wi-Fi. Kasety FINE są niezwykle łatwe w obsłudze.
Czas konfiguracji drukarki serii PIXMA TS7450a został znacznie skrócony. Wystarczy zeskanować kod QR smartfonem, a inteligentna technologia zajmie się resztą.
Model serii PIXMA TS7450a spełnia kreatywne potrzeby użytkowników. To idealne rozwiązanie do przeprowadzania artystycznych zajęć z dziećmi, nawet tymi bardzo dużymi, które drzemią w nas. Możesz drukować na papierze fotograficznym, naprasowankach, papierze magnetycznym lub papierze z możliwością wielokrotnego naklejania.
Producent nie dołącza do drukarki kabla USB
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | Drukarka atramentowa Canon 4460C056 |
| Marka | Canon |
| Model | PIXMA TS7450a |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.2 kg |
| Kolor urządzenia | czarny |
| Szerokość produktu | 40.3 cm |
| Głębokość produktu | 36.4 cm |
| Wysokość produktu | 20.6 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 100 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 100 |
| Prędkość druku w czerni | 13 str./min |
| Prędkość druku w kolorze | 6 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | 4800 x 1200 |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 4800 x 1200 |
| Gramatura papieru | 64-105 g/m² |
| Załączone materiały eksploatacyjne | tusz (startowy) |
| Prędkość kopiowania | 4 str./min |
| Rodzaj sensora skanera | CIS |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 1200 x 2400 |
| Format skanera | A4 |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Funkcje druku | automatyczny druk dwustronny, druk na papierze fotograficznym, druk z chmury, druk z urządzeń mobilnych |
| Cechy dodatkowe | dodatkowy podajnik papieru, duplex, wyświetlacz |
| Indeks | MB95JJ-284NK25 |