Canon TS3450 - Wielofunkcyjna drukarka, skaner i kopiarka Wi-Fi 4800x1200 DPI
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 0
Drukuj, kopiuj i skanuj: to takie proste!
Pokochasz prostotę serii Canon PIXMA TS3450. To kompaktowy, przystępny cenowo i łatwy w użyciu produkt o uniwersalnym zakresie zastosowania. Umożliwia drukowanie wyraźnego tekstu i ostrych zdjęć. Jej konfiguracja i eksploatacja jest bardzo prosta. Obsługa smartfonów dodatkowo zwiększa uniwersalność rozwiązania.
Dzięki kompaktowej, nowoczesnej konstrukcji i doskonałym parametrom pracy pozwala bez wysiłku drukować, skanować i kopiować. To takie proste!
Zgodność z Twoim sprzętem
Możesz drukować, kopiować i skanować z tabletu lub smartfonu, korzystając z łączności bezprzewodowej i prostego interfejsu.
Bardzo prosta konfiguracja
Dzięki włączanej jednym przyciskiem bezprzewodowej łączności oraz łatwiejszej procedurze konfiguracji rozpoczniesz pracę jeszcze szybciej.
Zobaczyć znaczy uwierzyć
Wydruki bez obramowania
Możesz drukować zdjęcia bez obramowania w formacie do 13 × 18 cm. Wydruk zdjęcia w formacie 10 × 15 cm trwa zaledwie 65 sekund1. Technologia Wi-Fi PictBridge umożliwia bezpośrednie łączenie się z aparatem.
PIXMA TS3450 (czarna/grafit)
FUNKCJE
Wi-Fi, drukowanie, kopiowanie, skanowanie
Specyfikacja
Producent: CanonModel: TS3450;Obszar zastosowań: DomFunkcje urządzenia: Drukarka, Kopiarka, SkanerRodzaj druku: AtramentowyFormat (drukarki / papieru): A5, A4, B5, 130 x 130 mm, 130 x 180 mm, 102 x 152 mm (10" x 15")Druk w kolorze: TakParametry kopiowania: Szybkość kopiowania; sFCOT: około 27 s; sESAT: około 3 obr./min; Kopiowanie wielokrotne ; 20 kopii (maks.); Funkcje kopiowania; Kopiowanie dokumentów, kopiowanie bez obramowaniaRozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpiMaks. prędkość druku w czerni: 7.7 obr/minMaks. prędkość druku w kolorze: 4 obr/minDruk Photo: TakDruk dwustronny: RęcznyJęzyk drukarki: Canon UFR, Canon BJLProcesor drukarki: -Podajnik papieru: Tylna taca: maks. 60 arkuszy (zwykły papier);Odbiornik papieru: -Rodzaj nośnika (papieru): Papier magnetyczny, Papier fotograficzny, PapierGramatura papieru (min.): 64 g/m²Gramatura papieru (maks.): 105 g/m²Materiały eksploatacyjne oryginalne: -Wydajność mat. eksploatacyjnych (drukarki): Wydajność kaset (zwykły papier) Drukowanie kolorowych dokumentów A4; • Czarny: 180 stron; • Czarny XL: 400 stron; • Kolorowy: 180 stron; • Kolorowy XL: 300 stron; : Wydajność kaset (zdjęcia) Zdjęcie 10 × 15 cm7; • Czarny: 1445* zdjęć; • Czarny XL: 3520* zdjęć; • Kolorowy: 55 zdjęć; • Kolorowy XL: 90 zdjęć; :Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10, Chrome OS, iOS, Mac OS, Windows 7, Android, Windows 8.1Wymagania sprzętowe: • Interfejs USB Hi-Speed (port B); • Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n; • Zabezpieczenie komunikacji Wi-Fi: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP; • Pasmo częstotliwości bezprzewodowej sieci LAN: 2,4 GHz; :PictBridge: NieEthernet: NieKomunikacja bezprzewodowa: WiFiZłącza: 1 x USBAkcesoria w zestawie: -Opcje rozbudowy: -Informacje o gwarancji: -Rozszerzenia gwarancji: -Kolor (wyliczeniowy): CzarnyWysokość: 145 mmSzerokość: 435 mmGłębokość: 327 mmWaga: 4 kgPRODUCENTA NIE DOŁĄCZA DO ZESTAWU KABLA DO PODŁĄCZENIA DRUKARKI DO KOMPUTERA
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | 4463C006 |
| Marka | Canon |
| Model | TS3450 |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6 kg |
| Kolor urządzenia | czarny |
| Szerokość produktu | 43.5 cm |
| Głębokość produktu | 32.7 cm |
| Wysokość produktu | 14.5 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 60 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 1 |
| Prędkość druku w czerni | 9 str./min |
| Prędkość druku w kolorze | 4 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | 4800 x 1200 |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 4800 x 1200 |
| Gramatura papieru | 64-275 g/m² |
| Cechy dodatkowe | wyświetlacz |
| Załączone materiały eksploatacyjne | tusz (startowy) |
| Miesięczne obciążenie | 1000 str./mies. |
| Prędkość kopiowania | 3 str./min |
| Prędkość skanowania | 3 str./min |
| Rodzaj sensora skanera | CIS |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 600 x 1200 |
| Format skanera | A4 |
| Poziom hałasu | 48 dB |
| Funkcje druku | druk bez marginesów, druk na papierze fotograficznym, druk z chmury |
| Indeks | VMHN9R-I6FPEI0EQ |