Ceramiczna Lokówka LAFE LKC003 32mm 50W - Szybkie i Efektowne Loki
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 46.50
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 46.50
Poznaj lokówkę LAFE - jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń w Twojej łazience. Dzięki niej w krótkim czasie stworzysz sprężyste, zdrowo wyglądające loki, które będą idealnym dopełnieniem Twojej stylizacji. Jest to profesjonalny produkt, który zadba o Twoją fryzurę, przy maksymalnym bezpieczeństwie i prostej obsłudze.
Lokówka LAFE wyposażona jest w stalową grzałkę PTC, która charakteryzuje się krótkim czasem nagrzewania i utrzymywaniem stałej temperatury. Dzięki temu momentalnie wyczarujesz na swojej głowie efektowne loki, nadając im odpowiedni skręt. Nieoczekiwane zaproszenie na imprezę? Musisz rano szybko wyjść z domu? Nie ma problemu! Z lokówką LAFE stworzysz wymarzoną fryzurę w krótkim czasie i bez zbędnego wysiłku. Średnica grzałki wynosi 32 mm, co pozwoli Ci uzyskać prawdziwą burzę loków. Element grzejny PTC, dzięki szybkiemu nagrzewaniu, wpływa na wysoką wydajność urządzenia przy jednoczesnej oszczędności energii cieplnej.
Obsługa lokówki LAFE jest bardzo prosta i komfortowa. Rączka urządzenia się nie nagrzewa, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania w każdej sytuacji. Jest ona również wyposażona w praktyczną podstawkę, którą można wykorzystać do odłożenia lokówki, gdy chwilowo nie będzie potrzebna. Innym atutem urządzenia jest kabel obrotowy, który umożliwia wygodne manewrowanie głowicą w zakresie 360 stopni bez ryzyka splątania przewodu. Lokówka wyposażona jest w lampkę kontrolną, która umożliwia Ci monitorowanie stanu urządzenia i wczesne wykrycie potencjalnej awarii. Jest również lekka i poręczna, dzięki czemu nie nadwyręży Ci dłoni przy dłuższym użytkowaniu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lafe |
| Kolor dominujący | czarny/srebrny |
| Model | LOK-0062 |
| Typ | klasyczna lokówka falownicaa |
| Powłoka | ceramiczna |
| Moc | 42 W |
| Regulacja temperatury | nie |
| Temperatura maksymalna | 210°C |
| Średnica lokówki | 25 mm |
| Funkcje | obrotowy przewód, nienagrzewający się uchwyt |
| Komunikacja | dioda kontrolna |
| Szerokość produktu | 6.5 cm |
| Wysokość produktu | 37 cm |
| Waga produktu | 0.4 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.6kg |
| Kod producenta | BELLA |