Ceramiczna Lokówka Spiralna Drake 35W 210°C do Stylizacji Włosów
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 45.00
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 45.00
Lokówka spiralna Nova to urządzenie wyposażone w nowoczesny system zaciskania włosów, zapewnia jednoczesny dostęp do 3 źródeł ciepła i zwijania się w trzech wymiarach.
Przy jej pomocy szybko stworzysz idealną fryzurę na każdą okazję. Lokówka posiada spiralną nakładkę, która ułatwia robienie loków bez wysiłku czy profesjonalnego doświadczenia. dzięki temu urządzeniu loki będą wyglądały lekko i naturalnie.
System spinki do włosów i izolacyjna końcówka zapewniają łatwość użytkowania. Lokówka ma elektroniczną kontrolę temperatury.Ta ceramiczna lokówka ma właściwości jonowe, aby równomiernie podgrzać włosy od wewnątrz, co utrzymuje wilgoć i zmniejsza ładunki elektrostatyczne dla zdrowszych włosów.
✅ Kod produktu: 15827
✅ Szybko się nagrzewa
✅ Materiał płytki: ceramiczny, plastik
✅ Wskaźnik zasilania
✅ Temperatura: 120-200 °C
✅ Wieszak
✅ Klips do przytrzymywania włosów
✅ Obrotowy przewód
✅ Długość kabla zasilającego: 165cm
✅ Wymiary lokówki: 31cm x 4cm
✅ Zasilanie: 240V
✅ Moc: 35W
✅ Kolor: czarno - bordowy
✅ Produkt posiada certyfikat CE
☑️ Fabrycznie nową lokówkę spiralną
☑️ Oryginalne opakowanie
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Drake |
| Kolor dominujący | czerwony/czarny |
| Model | LOK-0063 |
| Typ | klasyczna lokówka falownica |
| Powłoka | ceramiczna |
| Moc | 35 W |
| Regulacja temperatury | nie |
| Temperatura maksymalna | 210°C |
| Komunikacja | dioda kontrolna |
| Bezpieczeństwo | ochrona przed przegrzaniem się elementów |
| Szerokość produktu | 31 cm |
| Waga produktu | 0.4 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.6 kg |
| Kod producenta | BELLA |
| Informacje o bezpieczeństwie | ochrona przed nagrzaniem |
| Funkcje | jonizacja, błyskawicne nagrzewanie |
| Cechy dodatkowe | , Izolacyjna końcówka |