Czajnik elektryczny Bosch MyMoment 1,7L 2400W Beżowy z filtrem
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Czajnik z wygodną obsługą i wskaźnikiem filiżanki. Ekscytujące wzornictwo powierzchni z matowo-błyszczącymi akcentami ożywia kuchnię. Pokrywa czajnika otwierana za przyciśnięciem przycisku. Wskaźnik pozwala zaoszczędzić energię i czas, przygotuj dokładnie tyle wody ile potrzebujesz. Filtr antywapniowy: wyjmowany i łatwy w czyszczeniu filtr ogranicza osadzanie sie kamienia. Wyraźna podziałka wody, pomaga przygotować odpowednią ilość wody. Potrójne zabezpieczenie: Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, zabezpieczenie przed przegrzaniem i włączeniem pustego czajnika, automatyczne wyłączenie po zdjęciu z bazy.
Otwieranie pokrywy za przyciśnięciem przycisku
Napełnianie czajnika wodą powinno być wygodne. Pokrywa tego czajnika jest otwierana za pomocą przycisku.
Zaoszczędź czas i energię ze wskaźnikiem jednej filiżanki
Możesz podgrzać dokładnie taką ilość wody jaką potrzebujesz, dzięki wskaźnikowi jednej filiżank. Pozwala to zaoszczędzić energię gotując dokładnie taką ilość wody jaką potrzebujesz.
Ograniczone osadzanie się kamienia, więcej przyjemności z użytkowania
Osad z wody może wpływac na smak Twojej kawy. Dzięki zastosowaniu wyjmowanego filtra, masz pewność wspaniałego smaku herbaty i prawidłowego funkcjonowania czajnika.
Podziałka wody pozwala przygotowac taką ilość wody jaką potrzebujesz.
Napełniając czajnik dokładnie taką ilością wody jakiej potrzebujesz jest bardzo wygodne. Dzięki czytelnemu wskaźnikowi wody wiesz dokładnie ile wody jest w czajniku, napełnisz go w prosty sposób do żądanego poziomu.
Potrójne zabezpieczenie dzięki automatycznemu wyłączeniu czajnika
Czajnik wyłączy sie automatycznie tak szybko jak woda zagotuje się lub oczekiwana temperatura zostanie osiągnięta. Potrójne zabezpieczenie eliminuje zagrożenie przegrzaniem lub włączeniem pustego czajnika, automatycznie wyłączą czajnik gdy zdejmowany jest z bazy.
Służy wygodzie i przyjemności korzystania
Otwórz pokrywę za przyciśnięciem przycisku. Czajnik może być wyczyszczony łatwo i szybko dzięki szerokiemu otwarciu czajnika.
Perfekcyjna higiena i łatwość czyszczenia
Chcesz wyczyścić swój czajnik? Element grzewczy jest zakryty, co powoduje że czyszczenie jest bardzo łatwe.
Schowek na kabel: pozwala zaoszczędzić miejsce oraz zapewnia wygodę korzystania z czajnika
Kabel czajnika zajmuje miejsce, dzięki schowkowi jego długość może być dostosowana do pożądanej odległości między produktem a gniazdkiem zasilającym. Kabel zasilający może być schowany w bazie czajnika, pozwalając trzymać urządzenie w szafce.
Szybkie gotowanie wody dzięki mocy 2400 W
Ciesz się swoją filiżanką herbaty kiedy masz na to ochotę. Czajnik o mocy 2400 W podgrzewa wodę szybko i w prosty sposób.
Obróć czajnik w dowolnym kierunku na podstawie.
Stacja bazowa 360 stopni oznacza większą elastyczność i wygodną pozycję uchwytu. Ponieważ przewód jest połączony z bazą, czajnik można przenosić wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.
Informacje ogólne
<<li style="margin:0 0 8px;">Dominujący kolor produktu: BeżowyMateriał korpusu frontu i obudowy: Tworzywo sztucznePojemność użytkowa: 1,7lSystem grzewczy: Grzejnik zakrytyParametry techniczne
<<li style="margin:0 0 8px;">Wymiary urządzenia: 267 x 237 x 158 mmWymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 263 x 225 x 255mmMasa netto: 1,1 kgMoc przyłączeniowa (W): 2400WNapięcie (V): 220-240VCzęstotliwość (Hz): 50/60 HzDługość kabla przyłączeniowego: 80,0 cmSchowek na przewód zasilający: Zwijanie przewoduKomfort
<<li style="margin:0 0 8px;">Otwieranie pokrywy za pomocą przycisku: TakMinimum fill: 250 mlFiltr antywapniowy: TakBezpieczeństwo
<<li style="margin:0 0 8px;">Automatyczne wyłączenie po zagotowaniuZabezpieczenie przed przegrzaniemZabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnikaAutomatyczne wyłączenie po zdjęciu z bazy| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | TWK 2M167 |
| Kod producenta | TWK 2M167 |
| Kolor dominujący | beżowy/brązowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 1.7 l |
| Szerokość produktu | 23.7 cm |
| Wysokość produktu | 26.7 cm |
| Głębokość produktu | 15.8 cm |
| Waga produktu | 1.1 kg |
| Moc | 2400 W |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Konstrukcja | otwarta rączka |
| Filtr | tak |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik poziomu wody |
| Indeks | I6JKEH-379W57AOU |