Depilator bezprzewodowy Braun damski, wodoodporny, na mokro i sucho
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Pozbycie się zbędnego owłosienia - to jedno, ale po takich zabiegach skóra jest często podrażniona. Na szczęście z naszym depilatorem nie musisz się tym martwić. Dzięki technologii podwójnej pielęgnacji zapewni ona Twojej skórze doskonały blask i gładkość. A to wszystko, za sprawą specjalnej nakładki złuszczającej naskórek, która przywraca golonej skórze witalność, zapewniając jej gładki i promienny wygląd. Od teraz depilacja to nie tylko usuwanie zbędnego owłosienia, ale także doskonała pielęgnacja skóry bez wychodzenia z domu.
Część kobiet woli golić się na sucho, ale są również takie, które chcą się depilować pod prysznicem lub w trakcie kąpieli. Niezależnie, do której grupy należysz proponowany przez nas trymer spełni Twoje oczekiwania. Został wyposażony w technologię Wet&Dry umożliwiającą depilację zarówno na sucho, jak i na mokro. Depilator jest wodoodporny oraz zasilany bateryjnie, co zwiększa komfort użytkowania.
Dane podstawowe:
➡️System golący: Głowica
➡️Rodzaj: Damska
➡️Użytkowanie: Na mokro i sucho
➡️Zasilanie: Bateryjne
➡️Funkcje: Trymer, Możliwość mycia pod wodą
➡️Wyposażenie: Bateria AAA, Nakładka do peelingu, Nasadka przycinająca, Szczoteczka do czyszczenia
➡️Funkcje dodatkowe: Możliwość mycia pod bieżącą wodą, Możliwość używania w wannie lub pod prysznicem
Golenie:
➡️Ruchome głowice: Nie
➡️System golący: Głowica
➡️Trymer: Tak
➡️Funkcje: Trymer, Możliwość mycia pod wodą
Techniczne:
➡️Konstrukcja: Wodoszczelna obudowa
➡️Użytkowanie: Na mokro i sucho
➡️Elektryczna: Tak
➡️golarka
➡️2 nasadki
➡️szczoteczka czyszcząca
➡️baterie
Wybrane obszary suchej lub zwilżonej skóry ogól golarką, w razie potrzeby stosując nasadkę do peelingu lub trymer. Po goleniu umyj urządzenie pod bieżącą wodą.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Braun |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Model | DEPILATOR GOLARKA DAMSKA BEZPRZEWODOWY BRAUN |
| Typ | foliowa |
| Zasilanie | baterie |
| Użytkowanie | na mokro i sucho |
| Trymer | brak informacji |
| Cechy dodatkowe | Wodoodporny |
| Załączone wyposażenie | Końcówka do golenia okolic bikini |
| Szerokość produktu | 15.5 cm |
| Głębokość produktu | 5.7 cm |
| Waga produktu | 0.35 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.379 kg |
| Kod producenta | DEPILATOR GOLARKA DAMSKA BEZPRZEWODOWY BRAUN |
| Indeks | 90M90CM-LYP6X2 |