Drukarka Canon PIXMA MG3650S - WiFi, Duplex, Urządzenie wielofunkcyjne
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
✅ Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi
✅ Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Mopria, Canon PRINT
✅ Wysoka jakość kolorowych wydruków i zdjęć
✅ Automatyczne drukowanie dwustronne
✅ Możliwość drukowania na papierze fotograficznym o gramaturze nawet 300 g/m²
✅ Wysokie Opinie ⭐⭐⭐⭐⭐
Do drukowania dokumentów, plików tekstowych lub nawet grafiki - Canon Pixma MG3650S doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w małej firmie. Wysoka energooszczędność oraz ekonomia pracy pozwolą zredukować koszty utrzymania. Dodatkowym atutem jest pojemny podajnik papieru oraz łatwa wymiana elementów eksploatacyjnych.
Możesz bezproblemowo drukować wspaniałe, wypełnione drobnymi szczegółami zdjęcia bez ramek od rozmiaru 4 × 6" do formatu A4 oraz wysokiej jakości dokumenty z wyraźnym tekstem.
Proste drukowanie, kopiowanie i skanowanie za pomocą smartfona, tabletu lub bezpośrednio z pamięci masowej w chmurze za pośrednictwem usługi PIXMA Cloud Link - wszystko dzięki aplikacji CANON PRINT.
Dokumenty można drukować, a także skanować do takich usług w chmurze jak Dysk Google, OneDrive i Dropbox. Można także dołączać zeskanowane pliki do wysyłanych wiadomości e-mail - i to bez użycia komputera.
Od oryginalnych dekoracji i elementów wystroju wnętrz po proste pomysły na rękodzieło i trójwymiarowe modele origami - baw się papierem z rodziną i przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji na oryginalne dekoracje, czy też spędzić wolne popołudnie składając modele z papieru, w aplikacji Creative Park jest wszystko, czego potrzebujesz.
Korzystaj z funkcji edycji i nadawaj projektom osobisty charakter. Twórz wyjątkowe materiały dostosowując istniejące szablony, dodając do nich zdjęcia czy tekst. Zapisz ulubione projekty i odtwórz je, gdzie tylko chcesz.
Producent nie dołącza do drukarki kabla USB
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | Urządzenie wielofunkcyjne skaner Canon MG3650 |
| Marka | Canon |
| Model | Pixma MG3650S |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.4 kg |
| Kolor urządzenia | czarny |
| Szerokość produktu | 44.9 cm |
| Głębokość produktu | 30.4 cm |
| Wysokość produktu | 15.2 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 100 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 100 |
| Prędkość druku w czerni | 9 str./min |
| Prędkość druku w kolorze | 5 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | 4800 x 1200 |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 4800 x 1200 |
| Gramatura papieru | 64-300 g/m² |
| Cechy dodatkowe | duplex |
| Załączone materiały eksploatacyjne | tusz (startowy) |
| Prędkość kopiowania | 21 str./min |
| Prędkość skanowania | 4 str./min |
| Rodzaj sensora skanera | CIS |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 1200 x 2400 |
| Format skanera | A4 |
| Funkcje druku | automatyczny druk dwustronny, druk na papierze fotograficznym, druk z chmury, druk z urządzeń mobilnych |
| Indeks | 3UVOT07-GZROB18 |