Drukarka Canon Pixma MegaTank do jadalnych dekoracji na ciasta
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Drukarka z jadalnym tuszem daje możliwość tworzenia wyjątkowych jadalnych dekoracji cukierniczych przez możliwość nadrukowania dowolnej ilustracji na papierze jadalnym: opłatkowym, cukrowym (masa cukrowa), a także na foliach transferowych do czekolady.
Wydrukowane na papierze jadalnym opłatkowym lub cukrowym różnorodne obrazki i zdjęcia umieszcza się na torcie lub cieście tworząc tym samym wyjątkowy i oryginalny wyrób cukierniczy. Natomiast połączenie zadrukowanych folii transferowych z czekoladą pozwala stworzyć niezwykłe praliny i inne produkty czekoladowe.
Decydując się na drukarkę spożywczą, należy mieć świadomość, że urządzenie musi pracować dość regularnie, aby dysz nie zapchał zaschnięty barwnik spożywczy. Aby tego uniknąć można drukować atramentem jadalnym również na zwykłym papierze.
Stosując w drukarce kartridże z atramentem jadalnym, zalecamy co 3-4 dni przedrukować grafikę zawierającą wszystkie kolory CMYKGłowicę należy utrzymywać w jak najlepszym stanie - podczas zadruku na opłatku tworzy się pył, który może zapychać głowicęWnętrze drukarki trzeba czyścić w celu usunięcia pyłu i pozostałości po opłatku - nie przedmuchiwać, żeby pyłu nie rozpylać po drukarceW zestawie znajduje się:
Drukarka Canon Pixma MegaTank G-SeriesKomplet tuszów jadalnych 4x100mlOd prostych projektów po oryginalne dekoracje. Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji na oryginalne dekoracje czy masz już gotowy pomysł, w aplikacji Creative Park jest wszystko, czego potrzebujesz.
Korzystaj z funkcji edycji i nadawaj projektom osobisty charakter. Twórz wyjątkowe materiały dostosowując istniejące szablony, dodając do nich zdjęcia czy tekst. Zapisz ulubione projekty i odtwórz je, gdzie tylko chcesz.
Producent nie dołącza do drukarki kabla USB
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | Drukarka spożywcza Canon Dekoracje Torty |
| Marka | Canon |
| Model | Drukarka spożywcza Canon |
| Typ | drukarka jednofunkcyjna |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 9 kg |
| Kolor urządzenia | czarny |
| Szerokość produktu | 44.5 cm |
| Głębokość produktu | 33 cm |
| Wysokość produktu | 16.7 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | USB |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 100 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 100 |
| Prędkość druku w czerni | 10 str./min |
| Prędkość druku w kolorze | 6 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | 4800 x 1200 |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 4800 x 1200 |
| Gramatura papieru | 64-300 g/m² |
| Funkcje druku | druk z USB |
| Cechy dodatkowe | stałe zasilanie tuszem |
| Załączone materiały eksploatacyjne | tusz (startowy) |
| Miesięczne obciążenie | 1500 str./mies. |
| Prędkość kopiowania | 2 str./min |
| Prędkość skanowania | 4 str./min |
| Poziom hałasu | 49 dB |
| Zastosowanie | Drukowanie dekoracji cukrowych, czekoladowych itp |
| Indeks | JTN2LL-QV3CBT |