Drukarka skaner wielofunkcyjna atramentowa Canon TS5355A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
✅ Wysoka jakość kolorowych wydruków i zdjęć
✅ Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi
✅ Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Canon PRINT
✅ Automatyczne drukowanie dwustronne
✅ Wyświetlacz OLED o przekątnej 3,7 cm, przycisk QR
✅ Wysokie Opinie ⭐⭐⭐⭐⭐
Wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS5355A pozwoli Ci zaoszczędzić czas i zredukować koszty zarówno w domu, jak i małej firmie. Wysoka ekonomia pracy i energooszczędność idą w parze jakością oraz szybkością zarówno kopiowania, skanowania, jak i wydruku. Co więcej, dzięki pojemnemu podajnikowi papieru jest zawsze gotowa do pracy, a wymiana i serwis eksploatacyjny są bajecznie proste.
Od oryginalnych dekoracji i elementów wystroju wnętrz po proste pomysły na rękodzieło i trójwymiarowe modele origami - baw się papierem z rodziną i przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji na oryginalne dekoracje, czy też spędzić wolne popołudnie składając modele z papieru, w aplikacji Creative Park jest wszystko, czego potrzebujesz.
Korzystaj z funkcji edycji i nadawaj projektom osobisty charakter. Twórz wyjątkowe materiały dostosowując istniejące szablony, dodając do nich zdjęcia czy tekst. Zapisz ulubione projekty i odtwórz je, gdzie tylko chcesz.
Aplikacja Canon PRINT umożliwia drukowanie, skanowanie, kopiowanie i łączenie się z kontami na Facebooku i Instagramie oraz innymi kontami w chmurze. Natomiast dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android) można drukować z pominięciem aplikacji.
Atrament ChromaLife100 pozwala uzyskać idealne zdjęcia i zapewnia nawet 100-letnią trwałość zawartości albumu. Nośniki o wymiarach 5 × 5 cali i 3,5 × 3,5 cala doskonale nadają się do drukowania zdjęć z mediów społecznościowych.
Przekształć swój kolejny projekt za pomocą aplikacji Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park i Message In Print, a następnie wypróbuj dwustronne matowe nośniki i naprasowanki.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | UI-E5 |
| Marka | Canon |
| Model | UI-E5 |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7,021 kg |
| Kolor urządzenia | czarny |
| Szerokość produktu | 40.1 cm |
| Głębokość produktu | 31.2 cm |
| Wysokość produktu | 14.8 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 200 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 100 |
| Prędkość druku w czerni | 13 str./min |
| Prędkość druku w kolorze | 7 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | 4800 x 1200 |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 4800 x 1200 |
| Gramatura papieru | 60-300 g/m² |
| Załączone materiały eksploatacyjne | tusz (startowy) |
| Prędkość kopiowania | 20 str./min |
| Prędkość skanowania | 4 str./min |
| Rodzaj sensora skanera | CIS |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 1200 x 2400 |
| Format skanera | A4 |
| Poziom hałasu | 43 dB |
| Funkcje druku | automatyczny druk dwustronny, druk bez marginesów, druk na papierze fotograficznym, druk z chmury, druk z urządzeń mobilnych |
| Cechy dodatkowe | duplex, wyświetlacz |