Duży Głośnik Bluetooth 10W z Mikrofonem, LED RGB, 4000mAh, FM, USB
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 138.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 138.00
✅ BLUETOOTH ✅ RADIO FM ✅ SZYBKIE ŁADOWANIE ✅ GNIAZDO USB NA PENDRIVE
✅ CZTERY GŁOŚNIKI ✅ POJEMNY AKUMULATOR ✅ NOWOCZESNY DESIGN
✅ WYSOKOŚC BEZ RĄCZKI TO AŻ 37CM
✅ MIKROFON OTRZYMASZ GRATIS
✅ EFEKTOWNE OŚWIETLENIE LED RGB
✅ BARDZO GŁOŚNY
✅ SOCZYSTY BASS
✅ ERGONOMICZNY KSZTAŁT
✅ MOCNA OBUDOWA
✅ AUTOMATYCZNE POŁĄCZENIE BLUETOOTH
✅ NOWOCZESNY WYGLĄD
✅ OGROMNA POJEMNOŚĆ BATERII 4000 MAH
✅ GNIAZDO USB, BLUETTOH, AUX LUB KARTA SD
Ten mały "potwór" potrafi na prawdę dużo, a to że zaskoczy Ciebie swoją mocą to niemal pewne. Mamy tutaj do czynienia z dwoma potężnymi głośnikami.
Zaprzyjaźnij się z najlepszą jakością dźwięku przestrzennego z jaką nie miałeś jeszcze do czynienia. Ciesz się wyjątkowym brzmieniem swojej ulubionej muzyki kiedy tylko masz na to ochotę bez względu gdzie aktualnie się znajdujesz. Mimo niewielkich gabarytów, całkowicie bezprzewodowy głośnik zaskoczy Cię wysoką jakością dźwięku.
Głośnik został wyposażony w intuicyjne w obsłudze przyciski, umożliwiające wygodne i bezpieczne odbieranie połączeń przychodzących oraz zarządzanie utworami. Dzięki technologii Bluetooth możesz prowadzić rozmowy telefoniczne także wówczas, gdy smartfon leży nawet 10-20 metrów od miejsca, w którym się znajdujesz! Wbudowany mikrofon zapewni Ci możliwość prowadzenia rozmów na najwyższym poziomie.
Głośnik prezentowaney w tej ofercie świetnie współpracuje z każdym urządzeniem które posiada opcję Bluetooth.
TELEFONYKOMPUTERY PCLAPTOPYKONSOLETELEWIZORYI INNE URZDZENIA Z BLUETOOTHDołączony mikrofon stanowi wartościowe dodatkowe wyposażenie do zakupionego głośnika, umożliwiając swobodne prowadzenie prezentacji, przemówień czy też organizowanie wydarzeń muzycznych. Jego obecność nie tylko ułatwia komunikację w różnorodnych sytuacjach, ale także podnosi jakość doświadczenia użytkownika poprzez klarowną transmisję dźwięku. Dzięki temu użytkownik może wykorzystać pełnię potencjału głośnika, niezależnie od tego, czy jest to w celach biznesowych czy też rekreacyjnych. Ponadto, możliwość bezpłatnego otrzymania mikrofonu jako bonusu dodatkowo zwiększa atrakcyjność oferty, zapewniając użytkownikowi większą wartość za jego zakup.
Urządzenie imponuje jakością dźwięku i poziomem maksymalnej głośności, przy okazji nie będąc przesadnie dużym. Jest to urządzenie bardzo uniwersalne. Potrafi odtwarzać muzykę za pośrednictwem Bluetooth, gniazda USB, gniazda kart microSD.
Najwyższa jakość użytych materiałów w połączeniu z najnowszą technologią gwarantują wspaniały i naturalny dźwięk z czystymi niskimi tonami (bass). Przekonaj się na własnych uszach ㋡
Gabaryty urządzenia pozwalają na bardzo głęboki i mocny bas. Gumowana stopka pozwala głośnikowi na stabilne trzymanie się podłoża, pomimo jego cylindrycznego kształtu. Wbudowany akumulator o pojemności dużej 4000 mAh zapewni do 5 godzin rozrywki. Jest to idealne urządzenie dla osób, które chcą mieć możliwość słuchania swoich ulubionych utworów w najwyższej jakości, w każdym miejscu.
Całkowicie bezprzewodowego głośnika możesz używać praktycznie wszędzie, ogranicza się tylko wyobraźnia.
NA ROWERZESPACERZESIŁOWNIJOGGINGUTREKKINGUW CZASIE ODPOCZYNKUChcąc sprawić radość bliskim, warto postawić na ciekawe prezenty. Aby oszczędzić Ci wielogodzinnego buszowania po galeriach handlowych i przeglądania dziesiątek stron internetowych, prezentujemy głośnik który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających, potencjalnych obdarowanych.
Jeżeli zależy Ci na naprawdę oryginalnym podarunku to wszystko, czego szukasz czeka na Ciebie w tej ofercie.
Głośnik wyposażony jest w nowoczesne oświetlenie RGB, które nie tylko przyciąga wzrok, ale także tworzy wyjątkową atmosferę podczas każdej imprezy. Dzięki zastosowaniu technologii RGB, oświetlenie może zmieniać kolory w zależności od ustawionych preferencji, oferując szeroką gamę efektów świetlnych.
Zróżnicowane tryby podświetlenia pozwalają na synchronizację z rytmem muzyki, co potęguje doznania dźwiękowe i wizualne. Oświetlenie RGB w naszym głośniku jest idealnym rozwiązaniem na imprezy, spotkania towarzyskie czy sesje gamingowe, gdzie każdy szczegół wpływa na ogólne wrażenie.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | LTC |
| Model | inny (PA3313 DUŻY GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY BLUETOOTCH) |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8500 kg |
| Szerokość produktu | 17 cm |
| Wysokość produktu | 230 cm |
| Głębokość produktu | 15 cm |
| Waga produktu | 3000 g |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | akumulatorowo-sieciowe |
| Moc | 10 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Załączone wyposażenie | ŁADOWARKA |
| Kod producenta | PA3313 DUŻY GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY BLUETOOTCH |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Złącza | czytnik kart pamięci, minijack 3,5 mm, USB, AUX |
| Funkcje | funkcja karaoke, odtwarzanie plików audio, sterowanie za pomocą smartfona |
| Indeks | ZO9GUC-M54PPWB4HV |