Einhell TH-RH 1600 Młot Udarowy SDS-Plus 1600W do Wiercenia i Kucia
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 545.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1542
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 545.00
TH-RH 1600 MŁOT UDAROWY marki Einhell to niezawodne, wszechstronne i niezwykle mocne urządzenie, którego duża moc pomaga entuzjastom majsterkowania przy pracach związanych z wierceniem, dłutowaniem i rozbiórką. Jest wyposażony we wszystkie cztery funkcje potrzebne do uniwersalnego zastosowania: wiercenie udarowe, wiercenie i dłutowanie z blokadą dłuta lub bez. Uchwyt SDS-Plus umożliwia szybką wymianę wierteł i dłut bez użycia narzędzi.
Urządzenie zasilane jest napięciem sieciowym 220-240 V
Numer przedmiotu: 4258478
- Funkcje: wiercenie, wiercenie z udarem, kucie
- uchwyt z metalowym ogranicznikiem głębokości wiercenia
- łatwa wymiana szczotek
- aluminiowy korpus i głowica
- bezpieczny stop
- kompaktowa obudowa
- uchwyt antywibracyjny
- praktyczna walizka do przechowywania i transportu
Specyfikacja
Typ zasilania: siecioweNapięcie zasialania [V]: 230Moc [W]: 1600Rodzaj silnika: szczotkowyLaser [TAK/NIE]: niePodświetlenie LED: nieIlość zakresów pracy: 1Predkość obrotowa 1 bieg [min^-1]: 800Regulacja prędkości (TAK/NIE): nieUdar (TAK/NIE): takUdar pierwszy bieg [min^-1]: 3900Siła uderzenia [J]: 4Typ uchwytu: SDS-plusGumowana rękojeść: nieBeznarzędziowa wymiana akcesoriów w uchwycie: takMagnetyczny uchwyt akcesoriów: nieWylot na pył (adapter): nieŁagodny start: nieSzybki stop: nieFunkcja - wrkęcanie: nieFunkcja - wkręcanie z udarem: nieFunkcja - wiercenie: takFunkcja - wiercenie z udarem: takFunkcja - kucie bez obrotu: takFunkcja - kucie z obrotem: takMax średnica wiertła do betonu [mm]: 32Osprzęt/akcesoria: metalowy ogranicznik głębokości wiercenia, zakładana rekojeść| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Einhell |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 800 W |
| Energia udaru | 2.6 J |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Waga urządzenia | 6 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10 kg |
| Kod producenta | 4257962 |
| Indeks | 8OOBTYB-W87IVVH2 |