Ekspres Kapsułkowy Camry CR 4414 19 Bar do Nespresso i Dolce Gusto
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 424.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 424.00
✳️Camry 4414 ekspres kapsułkowy umożliwia przygotowanie 9 różnych typów kawy w jednym urządzeniu, co sprawi, że zadowoli domowników z różnymi preferencjami smakowymi.
✳️O jego funkcjonalności świadczy również fakt, że wyposażony został w 5 wkładów na kawę kapsułkową. Dzięki temu nie ograniczamy się tylko do kawy jednej marki, ale możemy przygotować ulubione napoje od Nespresso, Dolce Gusto, Lavazza Blue, Lavazza Modo Mio, Caffitali.
✳️Jeśli należysz do osób, które nie wyobrażają sobie poranka bez czarnej kawy lub popołudnia bez aromatycznego cappuccino, to Multi-Ekspres ciśnieniowy wielo-kapsułkowy CAMRY CR 4414 jest produktem dla Ciebie.
✳️Zajmuje niewiele miejsca na blacie, elegancko wygląda i umożliwia przygotowanie najbardziej popularnych kaw.
✳️ Ekspres ma pojemnik na wodę o pojemności 0,6 litra, co pomoże przygotować za jednym jego napełnieniem kilka filiżanek małej czarnej, latte czy tradycyjnej kawy z mlekiem.
✳️Największą zaletą urządzenia, poza jego eleganckim designem i niewielkim rozmiarem jest prostota użytkowania.
*️⃣Decydując się na zakup ekspresu do kawy, dużą wagę powinniśmy przykładać nie tylko, do tego jakie kawy możemy dzięki niemu przygotować, ale również na jego moc. Decyduje ona o szybkości przygotowania wybranych napojów, ale również o ich smaku.
*️⃣Proponowany przez nas ekspres ciśnieniowy charakteryzuje się mocą 1450 W oraz mocą maksymalną 3000 W. To gwarancja idealnie zaparzonych ziaren i gorących oraz aromatycznych kaw.
*️⃣Ekspres ma pojemnik na wodę o pojemności 0,6 litra, co pomoże przygotować za jednym jego napełnieniem kilka filiżanek małej czarnej, latte czy tradycyjnej kawy z mlekiem.
*️⃣Największą zaletą urządzenia, poza jego eleganckim designem i niewielkim rozmiarem jest prostota użytkowania.
*️⃣Na panelu znajdują się jedynie trzy przyciski, a podstawowymi napojami są espresso, idealne do małej filiżanki oraz caffé lungo, które zmieści się w standardowym kubku.
*️⃣Ciśnienie pompy 19 bar pozwala cieszyć się wyjątkowym smakiem i zapachem napojów.
✴️Ekspres to ważny element wyposażenia wielu kuchni w naszym kraju. Stał się niezbędnym sprzętem, który umila spędzanie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Używamy go rano, przygotowując kawę na rozbudzenie, w południe jako dodatek do deseru czy na wieczór, dla ulubionego smaku.
✴️Nasz ekspres umożliwia przygotowanie 9 różnych typów kawy w jednym urządzeniu, co sprawi, że zadowoli domowników z różnymi preferencjami smakowymi.
✴️O jego funkcjonalności świadczy również fakt, że wyposażony został w 5 wkładów na kawę kapsułkową. Dzięki temu nie ograniczamy się tylko do kawy jednej marki, ale możemy przygotować ulubione napoje od Nespresso, Dolce Gusto, Lavazza Blue, Lavazza Modo Mio, Caffitali.
✴️Jednocześnie w zestawie znajduje się filtr do kawy mielonej, więc ma on opcję również dla tradycjonalistów ceniących przygotowanie małej czarnej prosto ze zmielonych ziaren.
✔️Nespresso
✔️Dolce Gusto
✔️Lavazza Blue
✔️Lavazza Modo Mio
✔️Caffitali
✔️Tchibo Cafissimo
✔️Jacobs (Tylko małe kapsułki)
✔️Lor
✔️ESE saszetki kawowe
✅Multi-Ekspres ciśnieniowy wielo - kapsułkowy
✅Ekspres odpowiedni do 9 typów kapsułek dostępnych na rynku
✅1 adapter do mielonej kawy z 2 wymiennymi filtrami do kawy "mielonej / sypanej" do przygotowania:
⭕ Filtr mały: Espresso / Mała kawa / Herbata w saszetkach 44mm
⭕Filtr duży: Caffee lungo / Duża kawa
✅Łatwa obsługa tylko 3 przyciski
⭕Espresso / Mała kawa
⭕Caffee lungo / Duża kawa
⭕Włącz / Wyłącz
✅Profesjonalna pompa o ciśnieniu 19 bar gwarantuje bardziej intensywną i smaczniejszą kawę
✅Krótki czas gotowości do pracy: 20 sekund
✅Kompaktowa konstrukcja: gł.: 26.5 cm X wys.: 25.5 cm X szer.: 9.7 cm gwarantuje że urządzenie zmieści się w każdej kuchni
✅Wytrzymały surowiec obudowy: tworzywo ABS
✅Długość kabla zasilającego: 99 cm
✅Kolor obudowy: biało-czarny
✅Pojemnik na wodę: 0.6 litra
✅Moc: 1450 W
✅Moc maksymalna: 3000 W
✅Materiał obudowy: Plastik
✅Kolor obudowy: Czarny / Biały
✅Kolor przewodu zasilającego: Czarny
✅Długość przewodu zasilającego: 99 cm
✅Typ wtyczki: E/F
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Camry |
| Model | WEM2NTE-1ZHLK |
| Kod producenta | CR4414 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,6 |
| Szerokość produktu | 29.00 cm |
| Wysokość produktu | 38.00 cm |
| Głębokość produktu | 14.00 cm |
| Waga produktu | 2.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.000 kg |
| Moc | 1450 W |
| Ciśnienie | 19 bar |
| Rodzaj kapsułek | Nespresso |
| Rodzaje regulacji | brak |
| Funkcje | oszczędzanie energii |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Cechy dodatkowe | Filtr do kawy mielonej |
| Załączone wyposażenie | zestaw kapsułek |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Caffe Lungo, Espresso |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik poziomu wody |
| Indeks | BKE0N34-7YK7G |