Ekspres do kawy Yoer Creamo EMF03BK 20bar 1350W z automatycznym spieniaczem
Dostępność: Duża dostępność 972 szt.
Cena: 900.00
Dostępność: Duża dostępność 972 szt.
Cena: 900.00
| Moc 1350W | Automatyczne programy | 20 bar | Thermoblock | Stal INOX | Automatyczny spieniacz mleka | Regulacja ilości kawy i spienionego mleka | Podgrzewanie filiżanek | Kolba z podwójnym dozownikiem | Płynna regulacja spienionego mleka | Automatyczna funkcja czyszczenia | Certyfikat CE |
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
⭐ AUTOMATYCZNE PROGRAMY - Espresso, Espresso Lungo, Cappuccino, Caffé Latte, Americano
⭐ AUTOMATYCZNY SPIENIACZ MLEKA - delikatna kawą z mleczną pianką
⭐ CIŚNIENIE 20 BAR - idealny smak i aromat kawy
⭐ PODGRZEWANIE FILIŻANEK - idealnie gorąca kawa
⭐ 1,8L ZBIORNIK NA WODĘ - 14 kaw bez dolewania wody
⭐ WYJMOWANA TACKA I KRATKA OCIEKOWA - bez trudu zachowaj czystość
⭐ PODWÓJNY DOZOWNIK - dwie kawy jednocześnie lub jedna podwójna
⭐ ECO - automatycznie wyłączy się po 30 minutach
⭐ AUTOMATYCZNE CZYSZCZENIE - łatwe dbanie o czystość
⭐ WYSOKA MOC 1350W- kawa w krótkim czasie
⭐ THERMOBLOCK - kawa o stałej temperaturze
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
✅ System OnePressCoffee - kawa za jednym dotknięciem. Przygotuj:
1️⃣ Espresso - 50ml
2️⃣ Espresso Lungo - 110ml
3️⃣ Cappuccino (duże lub małe)
4️⃣ Caffé Latte (duże lub małe)
5️⃣ Americano - 150ml
6️⃣ Spienione mleko - do 500ml
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
✅ Pełna wygoda - spieniacz automatycznie się uruchomi i poda spienione mleko do filiżanki
✅ Regulacja pary - dzięki suwakowi dostosujesz gęstość spienionego mleka do siebie
✅ Doskonała jakość spienionego mleka - mleko o jednolitej konsystencji i odpowiedniej gęstości
✅ Łatwa obsługa - napełnij pojemnik mlekiem, naciśnij przycisk a resztą zajmie się Creamo!
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
1️⃣ Thermoblock w profesjonalnym Creamo:
2️⃣ Grzałka standardowa w tanich ekspresach:
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
1️⃣ Max. wysokość 11,8 cm - kubek ustawiony na kratce oraz tacce ociekowej
2️⃣ Max. wysokość 14,1 cm - kubek ustawiony na podstawie bez tacki i kratki ociekowej
3️⃣ Max. wysokość 9,8 cm - filiżanka ustawiona na odwróconej kratce oraz tacce ociekowej
4️⃣ 2 kawy espresso - zaparz dwie kawy jednocześnie, dzięki kolbie z podwójnym dozownikiem
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
✅ Każdy barista potwierdza, że najlepsza kawa to ta podawana w odpowiednio ogrzanej filiżance.
▶ Podgrzewanie filiżanek:
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
✅ 65 sekund - gotowość do pracy - wysoka moc 1350W zapewnia błyskawiczną gotowość do pracy
✅ Thermoblock - zaawansowana technologia utrzymuje równą temperaturę parzenia kawy, co przekłada się na lepszy smak i aromat napoju
✅ 20 Bar - ciśnienie - wydobywa idealny smak, aromat i gęstą cremę, jak we włoskiej kawiarni
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
✅ Automatyczne odkamienianie - wygodnie zadbaj o długą sprawność Creamo oraz czystość wewnętrznych wężyków
✅ Automatyczne czyszczenie - łatwo zadbaj o czystość spieniacza, wystarczy, że podłączysz zbiornik na mleko wypełniony wodą i naciśniesz przycisk czyszczenia
✅ Wyjmowany zbiornik na wodę oraz mleko - wygodnie je napełnisz, opróżnisz oraz wyczyścisz
✅ Wyjmowana kratka i tacka ociekowa - nie martw się o kapiącą kawę i utrzymuj blat stołu w czystości
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
✅ Creamo to idealne połączenie komfortu i estetyki dla miłośników kawy.
▶ Solidna obudowa z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - piękny wygląd i trwałość na lata
▶ Srebrne elementy obudowy - podkreślają nowoczesny wygląd ekspresu
▶ Dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem LED - dodaje elegancji i ułatwia obsługę
✔️ Korpus zdobiony logotypem producenta YOER
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
1️⃣ Podwójna blokada w kolbie:
2️⃣ Antypoślizgowe nóżki - zapewniają stabilność ekspresu podczas parzenia kawy i umieszczania kolby w uchwycie
3️⃣ Wyjmowana tacka ociekowa i kratka ociekowa - korzystaj z ekspresu bez obaw o zalanie blatu
4️⃣ Mechanizm zatrzaskowy - bezpiecznie zamontuj zbiornik na mleko w ekspresie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
✅ Ekspres ciśnieniowy - specyfikacja powyżej,
✅ Instrukcję obsługi
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Yoer |
| Kod producenta | EMF03BK |
| Model | W0KKCD-WIHZ8EVO |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 |
| Szerokość produktu | 23.00 cm |
| Wysokość produktu | 38.00 cm |
| Głębokość produktu | 32.01 cm |
| Waga produktu | 5.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.000 kg |
| Moc | 1350 W |
| Ciśnienie | 20 bar |
| Rodzaj ekspresu | automatyczny |
| Rodzaje kawy | mielona |
| Rodzaj naczynia na kawę | kubek/filiżanka |
| Wbudowany młynek | nie |
| Podwójny dozownik | tak |
| Dodatkowe pojemniki | na mleko |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Rodzaje regulacji | emisja pary, ilość kawy, moc kawy, inne |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Americano, Caffe Latte, Caffe Lungo, Cappuccino, Doppio, Espresso, Espresso x2, Gorące mleko |
| Funkcje | automatyczne czyszczenie, automatyczne odkamienianie, automatyczne wyłączanie, oszczędzanie energii, podgrzewanie filiżanek, spienianie mleka, inne |
| Komunikacja | lampka kontrolna, sygnał dźwiękowy, wskaźnik włączenia urządzenia, wyświetlacz |
| Cechy dodatkowe | Automatyczny system spieniania mleka, 4 rodzaje kaw, Automatyczna praca, Funkcja podgrzewania filiżanek, Podświetlany panel, sterowania, Kolba z podwójnym dozownikiem, Wyjmowana tacka ociekowa, Antypoślizgowa podstawa, Różne wielkości filiżanek, Stal, INOX, Dwa różne filtry, Automatyczne odkamienianie |
| Załączone wyposażenie | miarka, pojemnik na mleko, rurka do mleka |
| Indeks | W0KKCD-WIHZ8EVO |