Epson EcoTank ET-4810 - Wielofunkcyjna Drukarka z Wi-Fi i Faksowaniem
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Gwar. na okres 12 miesięcy po zarejestrowaniu drukarki na stronie producenta.
W komplecie znajduje się:
UrządzenieOkablowanieInstrukcja obsługiButeleczki z tuszem (drukarka nie jest nimi zalana)OpakowanieWydajne drukowanie przy użyciu atramentu i wielofunkcyjność: EcoTank ET-4810 wykorzystuje system butelek z atramentem firmy Epson, który nie wykorzystuje już wkładów atramentowych, ale zamiast tego napełnia atrament bezpośrednio do zbiornika w drukarce. Zmniejsza to koszty i zwiększa zasięg systemu drukującego. EcoTank ET-4810 jest wyposażony w atramenty umożliwiające wydruk do 6600 stron w czerni (ISO) i 5900 stron w kolorze (ISO), a oprócz funkcji drukowania oferuje skaner i kopiarkę z podajnikiem na maksymalnie 30 arkuszy na górze. Dostępna jest również potężna funkcja faksu. Ponadto można go zintegrować z siecią za pośrednictwem WLAN i LAN. Urządzenia mobilne mogą komunikować się z drukarką za pośrednictwem funkcji Wi-Fi direct. Użytkownicy mogą wszystko śledzić za pomocą wyświetlacza z przodu.
Specyfikacja:
Numer części producenta: C11CK57402Złącza: 1x RJ-45, 1x USB-B 2.0Komunikacja WiFi bezpośredni druk, WLANFormaty A4, A5, A6, B5, B6, C6, DL (DIN długi), Legal, Letter, 10x15 cm, 13x18 cm, 9x13 cm, 16:9, nr 10Nośniki Papier błyszczący, zwykły papierObsługa klawiszy funkcyjnych, klawiatura numerycznaWyświetlacz Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,7 cm (1,46 cala).Materiały eksploatacyjne Atramenty: 104 czarne (C13T00P140, do 4500 stron/ISO), 104 magenta (C13T00P340), 104 cyjan (C13T00P240), 104 żółte (C13T00P440, każdy do 7500 stron/ISO)Przechowywanie atramentu/tonera Zbiornik z atramentemKompatybilny Linux, MacOS, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11, Windows 2003 Server, Windows 2012 Server, Windows 2016 ServerPole druku drukarki 210 x 297 mmPamięć faksu do 100 stronObszar skanowania skanera 216 x 297 mmFunkcja Apple AirPrint, certyfikat Mopria, obsługiwane gramatury nośników: 64 g/m2 - 300 g/m2. Obsługuje aplikacje Epson Smart Panel, Epson Creative Print, Epson Connect (drukowanie e-mailem, sterownik zdalnego drukowania). Funkcje faksu: Faksowanie za pośrednictwem komputera, Książka adresowa, Rozsyłanie faksu, Odbiór z pollingiem| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | Ecotank Et-4810 |
| Marka | Epson |
| Model | Epson Ecotank Et-4810 |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.5 kg |
| Kolor urządzenia | czarny |
| Szerokość produktu | 37.5 cm |
| Głębokość produktu | 34.7 cm |
| Wysokość produktu | 237 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | brak |
| Prędkość druku w kolorze | 20 str./min |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 4800 x 1200 |
| Załączone materiały eksploatacyjne | tusz (pełnowymiarowy) |
| Rodzaj sensora skanera | CIS |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 2400 x 4800 |
| Format skanera | A4 |
| Cechy dodatkowe | dodatkowy podajnik papieru, faks, wyświetlacz |
| Indeks | 2MN2RDR-KDNOO4 |