Epson EcoTank L3256 - Wielofunkcyjna Drukarka i Skaner 3w1 A4
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży firmy Epson. Wbudowane pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce wydajnym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do wymiany i różnorodne opcje łączności jest to idealna drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony.
Bezproblemowe drukowanie w domu - pojemniki na atrament o dużej pojemności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.
Urządzenie można z łatwością zintegrować z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów4. Ponadto aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego4. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, monitoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | 9Y-MC |
| Marka | Epson |
| Model | 9Y-MC |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Kolor urządzenia | biały |
| Szerokość produktu | 37.2 cm |
| Głębokość produktu | 35 cm |
| Wysokość produktu | 18 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 100 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 30 |
| Prędkość druku w czerni | 10 str./min |
| Prędkość druku w kolorze | 5 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | 5760 x 1440 |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 5760 x 1440 |
| Funkcje druku | druk bez marginesów |
| Cechy dodatkowe | stałe zasilanie tuszem |
| Rodzaj sensora skanera | CIS |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 1200 x 2400 |