Epson Expression Home XP-4200 - Kompaktowa drukarka wielofunkcyjna A4
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 0
Jeśli szukasz niedrogiej, stylowej i łatwej w obsłudze drukarki, XP-4200 z pewnością spełni wszystkie wymagania. Jest kompaktowa, a jej wydruki są wyraźne i żywe. Drukowanie z urządzeń w podróży jest łatwe dzięki łączności Wi-Fi, Wi-Fi Direct i szeregowi zgodnych aplikacji Epson.
Kolorowe wydruki w wysokiej jakości
Drukarki atramentowe drukujące w kolorze są doskonałym wyborem zarówno dla użytkowników domowych, jak i biurowych, oczekujących wydruków o intensywnych barwach z czytelnym tekstem. Dzięki nowoczesnej drukarce atramentowej drukującej w kolorze, wydrukujesz nie tylko dokumenty, ale również zdjęcia i grafiki w wysokiej jakości.
Format A4
Format A4 jest najczęściej stosowanym formatem druku - zarówno w środowisku biurowym jak i domowym, dlatego też jest standardowym wymiarem kartki do drukarki. Najczęściej wykorzystuje się go podczas drukowania dokumentów, wypracowań, oficjalnych pism, faktur, zdjęć, katalogów oraz ulotek reklamowych. Wymiary formatu A4 to 210 x 297 milimetrów.
Duplex
Druk dwustronny A4 - automatycznie drukuj po obu stronach, aby zmniejszyć zużycie papieru
Zgrabna i stylowa
Ten przystępny cenowo model efektywnie wykorzystuje przestrzeń, łącząc funkcje drukowania, skanowania i kopiowania w jednym urządzeniu
Łatwa obsługa
Dzięki wielu istotnym i łatwym w użyciu funkcjom drukarka XP-4200 jest wszechstronna, posiada Wi-Fi do bezprzewodowego drukowania i skanowania w całym domu oraz Wi-Fi Direct do drukowania bez sieci bezprzewodowej.
Skanowanie i kopiowanie
Nie ważne czy skanujesz dokumenty, czy też zdjęcia, możesz mieć pewność, że drukarka Epson zawsze sprosta wyzwaniu.
Eksploatacja tego urządzenia jest bardzo tania.
Koszt tuszu w wersji XL to jedyne 9.95pln.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | B0B8X4K8N9 |
| Marka | Epson |
| Model | xp-4200 |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.81 kg |
| Kolor urządzenia | czarny |
| Szerokość produktu | 37.5 cm |
| Głębokość produktu | 30 cm |
| Wysokość produktu | 17 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 100 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 100 |
| Prędkość druku w czerni | 33 str./min |
| Prędkość druku w kolorze | 15 str./min |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 5760 x 1440 |
| Załączone materiały eksploatacyjne | tusz (startowy) |
| Miesięczne obciążenie | 1000 str./mies. |
| Prędkość kopiowania | 15 str./min |
| Prędkość skanowania | 15 str./min |
| Rodzaj sensora skanera | CIS |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 1200 x 2400 |
| Format skanera | A4 |
| Funkcje druku | automatyczny druk dwustronny, druk bez marginesów, druk na papierze fotograficznym, druk z chmury, druk z urządzeń mobilnych |
| Cechy dodatkowe | duplex, wyświetlacz |
| Indeks | QOXL3N-6JR5O2 |