Epson XP-2205 - Wielofunkcyjna drukarka z Wi-Fi, skanowanie i kopiowanie
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 0
Urządzenie wielofunkcyjne Epson XP-2205 to doskonały wybór jako sprzęt do domowego i biurowego użytku. Wydajna praca i prosta obsługa to jedne z największych zalet tego modelu! Pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wydruku zarówno w czerni, jak i w kolorze. Ten przystępny cenowo model efektywnie wykorzystuje przestrzeń, łącząc funkcje drukowania, skanowania i kopiowania w jednym urządzeniu.
Ta wielofunkcyjna drukarka umożliwia uzyskanie wysokiej jakości druku zarówno w czerni, jak i w kolorze. To sprawia, że z jego użyciem możemy przygotować np. dokumenty dla klienta czy fakturę.Drukarka dobrze prezentuje się z każdej perspektywy. Dzięki niewielkim rozmiarom zajmuje również mało miejsca, dzięki czemu można ją ustawić praktycznie w dowolnym miejscu.
Drukuj, skanuj i nie tylko bezpośrednio z telefonu lub tabletu za pomocą aplikacji Epson Smart Panel 1 (Rozwiązania do drukowania mobilnego wymagają połączenia bezprzewodowego i/lub internetowego z drukarką). Ponadto dzięki aplikacji Epson Creative Print możesz drukować zdjęcia bezpośrednio z Facebooka, tworzyć kartki z życzeniami i nie tylko.
Czterokolorowy zestaw atramentów Epson Pineapple 604 zapewnia niezawodne, żywe i wyraźne wydruki przy minimalnych nakładach. Dzięki połączeniu czarnych i barwnikowych atramentów pigmentowych zapewnia wyraźne i kolorowe wydruki, a także obniża koszty drukowania dzięki niedrogim, indywidualnym atramentom w kasetach standardowych i XL.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | XP-2205 |
| Marka | Epson |
| Model | XP-2205 |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.88 kg |
| Kolor urządzenia | czarny |
| Szerokość produktu | 39 cm |
| Głębokość produktu | 30 cm |
| Wysokość produktu | 14.6 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 50 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 1 |
| Prędkość druku w czerni | 27 str./min |
| Prędkość druku w kolorze | 4 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | 5760 x 1440 |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 5760 x 1440 |
| Gramatura papieru | 60-275 g/m² |
| Funkcje druku | druk bez marginesów |
| Załączone materiały eksploatacyjne | tusz (startowy) |
| Miesięczne obciążenie | 1000 str./mies. |
| Prędkość kopiowania | 11 str./min |
| Rodzaj sensora skanera | CIS |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 1200 x 2400 |
| Format skanera | A4 |
| Indeks | CXTKO8O-KX07P3PL |