FOTELIK SAMOCHODOWY JUNIOR FIX ISOFIX I-SIZE 100-150CM SPS H-GUARD SYSTEM
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Fotelik samochodowy zgodny z najnowszą normą bezpieczeństwa R129 i-Size, dla dzieci o wzroście 100-150 cm (3,5-12 lat). Został stworzony, by zapewnić Twojemu dziecku bezpieczną i komfortową podróż. SPS, czyli wzmocnione osłony boczne, absorbują energię, wytworzoną podczas zderzenia. Dobrze chronią wrażliwy kręgosłup i ramiona dziecka. Za ochronę głowy odpowiada H-GUARD SYSTEM: wzmocniony 3-warstwowy, zagłówek, który dzięki 10-stopniowej regulacji lepiej dopasujesz do wzrostu malca. Zapewnisz mu tym samym skuteczniejszą ochronę w przypadku kolizji.
Fotelik łatwo zamontujesz na ISOFIX (lub opcjonalnie na pas samochodowy), który posiada wskaźniki prawidłowego montażu - pomogą Ci w poprawnym zamocowaniu fotelika w aucie. Gdy wskazuje zielony kolor, to można ruszać w drogę!
Fotelik spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i został przetestowany w bardziej rygorystycznych warunkach niż wymaga norma (zderzenia boczne i frontowe). Jest zgodny z normą R129 i-Size - certyfikacja w oparciu o najbardziej aktualne standardy sprawi, że będziesz mógł skupić się na prowadzeniu auta bo będziesz wiedział, że Twoje dziecko jest bezpieczne.
Wzmocnione osłony boczne skutecznie chronią dziecko w przypadku kolizji. Dzięki swojej konstrukcji absorbują energię, wytworzoną podczas zderzenia bocznego, chroniąc tym samym ramiona i kręgosłup dziecka.
Fotelik wyposażono w szeroki, głęboki zagłówek z dodatkową pianką memory. Doskonale chroni głowę w przypadku zderzenia, pochłaniając energię i nie dopuszczając, żeby dotarła ona do głowy dziecka.
Dzięki złączom ISOFIX szybko i poprawnie zamontujesz fotelik w samochodzie. Pewność dają Ci także zielone wskaźniki - gdy zamontujesz fotelik w poprawny sposób, na identyfikatorach pojawi się kolor zielony.
Można ruszać w drogę! JUNIOR FIX jest uniwersalny - złącza ISOFIX są regulowane, a w razie potrzeby możesz opcjonalnie zamontować fotelik na pas samochodowy.
Zagłówek możesz łatwo wyregulować i ustawić na jednym z 10 poziomów jedną ręką. Dzięki temu będzie jeszcze lepiej chronił głowę dziecka, bez względu na to jak bardzo ono urośnie w zakresie od 100 do 150 cm wzrostu! Pamiętaj, że tylko prawidłowe wyregulowanie zagłówka i dopasowanie go do wzrostu dziecka pozwoli Ci skuteczniej chronić wrażliwą głowę dziecka podczas wypadku!
Siedzisko fotelika jest szerokie i wygodne, a materiały - miękkie i solidne. Dziecku będzie komfortowo zarówno podczas krótkich przejażdżek, jak i dłuższych podróży. Pokrowiec w każdej chwili można zdjąć i wyprać, by utrzymać fotelik w czystości.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | KCJUFI20RED0000 |
| Marka | Kinderkraft |
| Seria | Junior Fix 2 I-size |
| Kategoria wagowa | 15-36 kg |
| Kategoria wzrostowa | 100-150 |
| Mocowanie fotelika względem kierunku jazdy | przodem do kierunku jazdy |
| Kolor | czerwony |
| Model | Junior Fix 2 |
| Klasyfikacja ADAC | brak |
| Wysokość produktu | 64 cm |
| Szerokość produktu | 40 cm |
| Głębokość produktu | 42 cm |
| Waga produktu | 0.15 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.5 kg |
| Sposób montażu | ISOFIX, samochodowy pas bezpieczeństwa |
| Informacje dodatkowe | i-Size, Regulacja zagłówka, Zdejmowana tapicerka |
| Indeks | ZZV864-DOBV3O |