Fotelik Cybex Solution S2 i-Fix, 3-12 lat, ISOFIX, Lava Grey
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Wszechstronny fotelik samochodowy Solution S2 i-Fix rośnie wraz z Twoim dzieckiem od 3 do 12 roku życia, zapewniając komfort podróży na każdym etapie życia. Regulowany zagłówek pozwala zapobiegać opadaniu główki dziecka do przodu podczas snu. Główka pozostaje w bezpiecznej strefie zagłówka i w momencie kolizji bocznej jest chroniona przez zagłówek i ochraniacze naramienne. W przypadku kolizji bocznej, Liniowy System Ochrony Bocznej oddala siły uderzenie od dziecka. 12 pozycji regulacji wysokości zapewni, że fotelik będzie rósł razem z dzieckiem od 3 do 12 roku życia. Prosta regulacja jedną ręką pozwoli dopasować fotelik wyjątkowo szybko.
Opatentowany odchylany zagłówek pozwala zapobiegać opadaniu główki dziecka do przodu podczas snu. Główka pozostaje w bezpiecznej strefie zagłówka i w momencie kolizji bocznej jest chroniona przez zagłówek i ochraniacze naramienne.
Zaawansowany System L.S.P. oferuje dodatkową ochronę w przypadku kolizji bocznej. System Ochrony Bocznej, w połączeniu ze skorupą fotelika, redukuje siły powstałe w wyniku uderzenia bocznego o ok. 25%.
Skorupa absorbująca energię została zaprojektowana tak, aby oddalać siły uderzenie od dziecka.
12 pozycji regulacji wysokości zapewni, że fotelik będzie rósł razem z dzieckiem od 3 do 12 roku życia. Dzieci znacząco rosną w tym okresie życia. Prosta regulacja jedną ręką pozwoli dopasować fotelik wyjątkowo szybko.
Zintegrowany System Wentylacji siedziska zapewnia przepływ powietrza w foteliku. Zapobiega to przegrzaniu i gwarantuje komfortową temperaturę w upalne dni.
System ISOFIX pozwala na poprawny montaż fotelika w pojeździe. Jednym kliknięciem zamocujesz fotelik, a następnie zabezpieczysz swoje dziecko 3 punktowymi pasami pojazdu.
Regulowane oparcie pozwoli na idealne dopasowanie fotelika do siedziska pojazdu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | JEOPKMD-Y4V4FI4KI |
| Marka | Cybex |
| Seria | GOLD |
| Kategoria wagowa | 15-50 kg |
| Kategoria wzrostowa | 100-150 |
| Mocowanie fotelika względem kierunku jazdy | przodem do kierunku jazdy |
| Kolor | odcienie szarości i srebra |
| Model | Solution S2 i-Fix |
| Klasyfikacja ADAC | brak |
| Wysokość produktu | 61 cm |
| Szerokość produktu | 50 cm |
| Głębokość produktu | 40.5 cm |
| Waga produktu | 6.2 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.5 kg |
| Sposób montażu | ISOFIX, samochodowy pas bezpieczeństwa |
| Informacje dodatkowe | i-Size, Regulacja pozycji dziecka, Regulacja zagłówka, Zdejmowana tapicerka |
| Indeks | 3XNDD2-8OJNGYQ |