Frytkownica Beztłuszczowa GOURMETMAXX XXL 12L 1800W z Grillem i Timerem
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1102.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-0615
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1102.00
✅ Inteligentne połączenie piekarnika konwekcyjnego, grilla i frytkownicy Nowoczesne wyposażenie i purystyczny design ze stali nierdzewnej już dają wyobrażenie, że ta frytkownica konwekcyjna jest przeznaczona dla wymagających:
✅ Smażenie, pieczenie, grillowanie, pieczenie, suszenie, zapiekanie i podgrzewanie w nowym wymiarze dzięki cyfrowej frytkownicy na gorące powietrze firmy „GOURMETmaxx"! Nowoczesne, wszechstronne urządzenie nadaje się również do rozmrażania i utrzymywania ciepła.
✅ Sprytne połączenie szybko krążącego gorącego powietrza i elementu grzejnego nie tylko gotuje Twoje ulubione potrawy wyjątkowo szybko i delikatnie, ale także wymaga znacznie mniej energii i tłuszczu niż konwencjonalne urządzenia. Dzięki temu możesz teraz cieszyć się chrupiącymi frytkami, pysznymi przekąskami, soczystym mięsem i wieloma innymi produktami, o niskiej zawartości tłuszczu i przy minimalnym wysiłku.
✅ Dzięki 12-litrowej komorze gotowania i pakietowi akcesoriów XL różnorodność przyjemności nie zna granic: za pomocą rożna można w mgnieniu oka przygotować nawet chrupiącego kurczaka i golonki. Praktyczna funkcja timera sprawia, że precyzyjne gotowanie staje się bardzo proste, a obsługa jest dziecinnie prosta dzięki ekranowi dotykowemu i 10 programom przygotowania.
✅ Odkryj teraz szeroką gamę przyjemności dzięki cyfrowej frytkownicy na gorące powietrze firmy „GOURMETmaxx" - idealnej dla całej rodziny!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Gourmetmaxx |
| Model | TWHAELN-M5R8D |
| Kod producenta | 3463t34f34434 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | żółty/złoty |
| Pojemność misy | 12.00 l |
| Pojemność koszyka | 12.00 kg |
| Waga produktu | 9.00 kg |
| Moc | 1800 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Komunikacja | lampka kontrolna, sygnał dźwiękowy, wskaźnik pracy, wyświetlacz |
| Indeks | 8N6TPI-Z19UVLE8 |