Frytkownica Beztłuszczowa Tefal Air Fry Ultra 4.2L 1630W 8 Programów
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 1630W
✅ Pojemność: 4,2l
✅ Programy automatyczne: 8
✅ Panel sterowania: Wyświetlacz + przyciski
❓ Dodatkowe informacje:
*w porównaniu z tradycyjnym gotowaniem.
Frytkownica beztłuszczowa TEFAL Air Fry Ultra 4.2l EY111810 jest idealna dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 1630W
⭐ Zwolenników małej ilości tłuszczy w posiłku
⭐ Miłośników niegraniczonych możliwości w przygotowywaniu dań
⭐ Smakoszy świeżo upieczonych frytek i nie tylko
Z Air Fry Ultra wyposażonym w zaawansowaną technologię, oszczędzisz czas w kuchni i przygotujesz zdrowe posiłki smażone beztłuszczowo w mgnieniu oka z niewielką ilością lub bez dodatku oleju!
Pojemność 4,2l pozwala na przygotowanie za jednym razem aż 6 porcji pysznego jedzenia dla przyjaciół i rodziny. To wygoda i oszczędność w jednym!
Korzystaj z możliwości przygotowania różnorodnych potraw bez żadnego wysiłku dzięki 8 automatycznym programom frytki, kurczak, pizza, mięso, ryby, warzywa, desery).
Urządzenie wykorzystuje górny element grzejny i zoptymalizowany przepływ gorącego powietrza. Dzięki temu jedzenie jest zawsze chrupiące na zewnątrz, mimo małej ilości oleju lub jego braku, i idealnie miękkie w środku.
Z intuicyjnym cyfrowym panelem sterowania bez problemu obsłużysz frytkownicę beztłuszczową.
Oszczędź do 70% energii* z frytkownicami beztłuszczowymi.
*w porównaniu z tradycyjnym gotowaniem.
Dzięki Frytkownicy beztłuszczowej Tefal Air Fry Ultra zdrowe posiłki są szybkie i łatwe! Przygotuj szeroką gamę pysznych dań z niewielką ilością oleju lub bez niego, dzięki 8 programom i bez konieczności wstępnego podgrzewania. Idealna dla osób prowadzących intensywny tryb życia, ta frytkownica charakteryzuje się idealną pojemnością dla całej rodziny, wygodnymi funkcjami i łatwą w użyciu konstrukcją. Jedno urządzenie i niekończące się przepisy!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | 5WBT-R84 |
| Kod producenta | EY111810 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 4.2 l |
| Szerokość produktu | 28 cm |
| Wysokość produktu | 32 cm |
| Waga produktu | 3.90 kg |
| Moc | 1630 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Funkcje | programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Bezpieczeństwo | nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe |