Frytkownica Beztłuszczowa Tefal Easy Fry&Grill 1550W 4.2L 8 Programów
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 1550W
✅ Funkcja Grilla: Tak
✅ Pojemność: 4,2l
✅ Programy automatyczne: 8
✅ Panel sterowania: Wyświetlacz dotykowy
❓ Dodatkowe informacje:
*w porównaniu z tradycyjnym gotowaniem.
Wielofunkcyjna Frytkownica Beztłuszczowa TEFAL EASY FRY&GRILLEY505815 jest idealna dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 1550W
⭐ Zwolenników małej ilości tłuszczy w posiłku lub bez
⭐ Miłośników niegraniczonych możliwości w przygotowywaniu dań
⭐ Smakoszy świeżo upieczonych frytek i nie tylko
Korzystaj z możliwości przygotowania różnorodnych potraw bez żadnego wysiłku dzięki 8 automatycznym programom: Frytki, Nuggetsy, Pieczony kurczak, Pizza, Mięso, Ryby, Warzywa, Desery.
Urządzenie zostało wyposażone w ułatwiający obsługę cyfrowy wyświetlacz dotykowy z funkcją timera i sygnałem dźwiękowym.
Dzięki kratce do grillowania z aluminiowego odlewu z łatwością uzyskasz doskonałe efekty w przypadku grillowania ryb, mięs i warzyw.
Możesz dostosować temperaturę z dużą dokładnością w przedziale od 80°C do 200°C. Pozwala to osiągnąć perfekcyjne rezultaty za każdym razem.
Przygotuj do 4 porcji jednocześnie dzięki pojemności 4,2 l.
Urządzenie wykorzystuje górny element grzejny i zoptymalizowany przepływ gorącego powietrza. Dzięki temu jedzenie jest zawsze chrupiące na zewnątrz, mimo małej ilości oleju lub jego braku. Aż o 99% mniej zużytego tłuszczu niż w przypadku klasycznej frytownicy!
Korzystaj z 30 fantastycznych przepisów dostępnych online i poszerzaj swoje kulinarne horyzonty.
.
Dzięki możliwości suszenia owoców i warzyw, z łatwością przygotujesz teraz zdrowe przekąski jako alternatywę dla słodyczy.
Oszczędź do 70% energii* z frytkownicami beztłuszczowymi.
*w porównaniu z tradycyjnym gotowaniem
Delektuj się zdrowymi i różnorodnymi potrawami dzięki urządzeniu 2 w 1. Easy Fry&Grill łączy funkcję frytkownicy i grilla, zapewniając zarówno zdrowy sposób smażenia z niewielką ilością oleju lub bez niego, jak i wygodne grillowanie bez wychodzenia z domu. 8 automatycznych programów sprawia, że bez żadnego wysiłku przygotujesz pyszne dania, włączając w to zdrowe przekąski - dzięki funkcji liofilizacji.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | JMAM-89HK5 |
| Kod producenta | EY505815 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 4.2 l |
| Pojemność koszyka | 4.2 kg |
| Szerokość produktu | 31.3 cm |
| Wysokość produktu | 36 cm |
| Głębokość produktu | 39.7 cm |
| Waga produktu | 5.5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.9 kg |
| Moc | 1550 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Funkcje | elektroniczny termostat, regulacja temperatury, timer |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nóżki antypoślizgowe |
| Załączone wyposażenie | kosz, płyta do grillowania |