Frytkownica Tefal Deluxe Airfryer EY505D15 4.2L z Timerem i Grillowaniem
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Technologia Hot Air optymalizuje przepływ ciepłego powietrza wewnątrz urządzenia, dzięki temu jedzenie jest zawsze pysznie chrupiące mimo małej ilości oleju lub jego braku.
Korzystaj z możliwości przygotowania różnorodnych potraw bez żadnego wysiłku, dzięki 8 automatycznym programom: frytki, nuggetsy, pieczony kurczak, pizza, mięso, ryby, warzywa, desery.
Dzięki kratce do grillowania z aluminiowego odlewu z łatwością uzyskasz doskonałe efekty w przypadku grillowania ryb, mięs i warzyw.
Możesz dostosować temperaturę z dużą dokładnością w przedziale od 80°C do 200°C.
Urządzenie zostało wyposażone w ułatwiający obsługę cyfrowy wyświetlacz dotykowy z funkcją timera i sygnałem dźwiękowym.
Przygotuj do 6 porcji jednocześnie, dzięki pojemności 4,2 l.
Dzięki możliwości suszenia owoców i warzyw, z łatwością przygotujesz teraz zdrowe przekąski jako alternatywę dla słodyczy.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | OR0YHG-X0GTAXPN |
| Kod producenta | EY505D15 |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność misy | 4.2 l |
| Pojemność koszyka | 1.2 kg |
| Szerokość produktu | 26.99 cm |
| Wysokość produktu | 32.00 cm |
| Głębokość produktu | 36.00 cm |
| Waga produktu | 5.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.000 kg |
| Moc | 1400 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Funkcje | timer |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Indeks | JSZHVH-Q5CCMH0 |