Frytkownica Tefal Easy Fry Oven & Grill 2000W Beztłuszczowe Smażenie 11L
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 2000W
✅ Pojemność: 11l
✅ Programy automatyczne: 8
✅ Panel sterowania: Wyświetlacz
❓ Dodatkowe informacje:
*w porównaniu z tradycyjnym gotowaniem.
Frytkownica TEFAL Easy Fry Oven & Grill 9w1 FW501815 jest idealna dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 2000W
⭐ Zwolenników małej ilości tłuszczy w posiłku jaki i jego braku
⭐ Miłośników niegraniczonych możliwości w przygotowywaniu dań
⭐ Smakoszy świeżo upieczonych frytek i nie tylko
Dzięki kratce do grillowania z odlewu z łatwością uzyskasz doskonałe efekty w przypadku grillowania ryb, mięs i warzyw.
W urządzeniu uzyskasz pożądane efekty o 30% szybciej niż w klasycznym piekarniku.
Dzięki wielu tacom i płycie możesz jednocześnie przygotować nawet 3 różne posiłki.
Używaj 8 intuicyjnych programów automatycznych do: frytek, kurczaka, innych mięs, pizzy, ciasta, liofilizacji, grillowania.
Do urządzenia dołączono 7 akcesoriów zwiększających kulinarne możliwości: 2 tace, koszyk do smażenia frytek, taca ociekowa, ruszt, uchwyt do wyjmowania tacek oraz płytę grillową ze zdejmowaną rączką.
Wyjątkowo duża pojemność urządzenia umożliwia przygotowanie do 6 porcji dla rodziny lub gości.
Dzięki możliwości precyzyjnej regulacji temperatury (od 45 do 200°C) z łatwością przygotujesz różnorodne potrawy.
Części urządzenia można bezpiecznie myć w zmywarce dla doskonałej czystości bez wysiłku.
Oszczędź do 70% energii* z frytkownicami beztłuszczowymi.
*w porównaniu z tradycyjnym gotowaniem
Od wyjątkowo chrupiących po fantastycznie zgrillowane składniki i dania - Tefal Easy Fry Oven & Grill pomoże Ci osiągnąć wymarzone rezultaty bez użycia tłuszczu! To wygodne wielofunkcyjne urządzenie łączy w sobie 9 funkcji, umożliwiając m.in. beztłuszczowe smażenie, pieczenie, pieczenie na rożnie, opiekanie, grillowanie, zapiekanie czy odgrzewanie. 8 programów automatycznych (do frytek, kurczaka, innych mięs, pizzy, ciasta, liofilizacji, grillowania) pozwala przyrządzać doskonałe dania bez wysiłku i w mgnieniu oka. Dzięki odlewanej płycie grilloweji dodatkowym tackom przygotujesz nawet do 3 potraw za jednym razem. Dołączone akcesoria w parze z możliwością precyzyjnej regulacji temperatury gwarantują jeszcze więcej możliwości kulinarnych. Możliwość mycia części urządzenia w zmywarce oraz wygodny timer zapewniają maksymalną wygodę użytkowania Tefal Easy Fry Oven & Grill. Mniej czasu spędzonego w kuchni to więcej czasu dla tych, których kochasz!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | X6OPG2-47QSMOS |
| Kod producenta | FW501815 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 11 l |
| Szerokość produktu | 31.99 cm |
| Głębokość produktu | 33.02 cm |
| Waga produktu | 8.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10.000 kg |
| Moc | 2000 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe |
| Funkcje | regulacja temperatury, timer |
| Załączone wyposażenie | 2 racks, basket, chicken fork, drip tray, fetch rack, grill plate |
| Indeks | KJAGPVH-J+X4ROAWE8 |