Frytkownica beztłuszczowa TEFAL DUAL EASY XXL 11L, 7 programów, 2700W
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 2700W
✅ Pojemność: Większa szuflada o pojemności 6,5l oraz Mniejsza szuflada o pojemności 4,5l
✅ Programy automatyczne: 7
✅ Panel sterowania: Wyświetlacz dotykowy
❓ Dodatkowe informacje:
*w porównaniu z tradycyjnym gotowaniem.
Podwójna Frytkownica beztłuszczowa TEFAL DUAL EASY XXL EY9428E0 jest idealna dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 2700W
⭐ Zwolenników małej ilości tłuszczy w posiłku
⭐ Miłośników niegraniczonych możliwości w przygotowywaniu dań
⭐ Smakoszy świeżo upieczonych frytek i nie tylko
Ta podwójna frytkownica beztłuszczowa z funkcją zsynchronizowanego gotowania umożliwia gotowanie dwóch różnych składników jednocześnie, zapewniając kompletny posiłek dla całej rodziny.
Szuflada o pojemności 6,5 l pomieści duże składniki, takie jak 2 kg pieczeń, a szuflada o pojemności 4,5 l pomieści przystawki, takie jak 1 kg frytek. Jest to idealne rozwiązanie dla 8-10 osób.
7 automatycznych programów do gotowania szerokiej gamy potraw bez konieczności monitorowania (frytki, kurczak, warzywa, ryba, deser, odwadnianie, tryb ręczny (40-200°C).
Ciesz się chrupiącymi, złocistymi rezultatami z niewielką ilością lub bez oleju - do 99% mniej dodanego tłuszczu*.
*Testy przeprowadzone w 2023 r. na mrożonych frytkach
Wielofunkcyjna frytkownica Dual Easy Fry & Grill zużywa do 70% mniej energii elektrycznej i jest do 40% szybsza od tradycyjnych piekarników*.
*Testy przeprowadzone na mrożonych frytkach, 2023
Odkryj bezpłatną aplikację z szeroką gamą codziennych przepisów gotowych w mniej niż 15 minut.
Szuflady nadające się do mycia w zmywarce, kratka do grillowania i standardowa kratka ułatwiają czyszczenie.
Odkryj przyjazną dla całej rodziny podwójną frytkownicę beztłuszczową Tefal, która za jednym razem przygotuje kompletny i obfity posiłek! Od chrupiących frytek po przepysznego łososia, z łatwością przygotujesz szeroką gamę zbilansowanych, pysznych posiłków. Duża szuflada pomieści większe składniki, a zwykła szuflada jest idealna na przyrządzenie przystawki. Do wyboru masz 7 automatycznych programów, w tym opcja ustawienia ręcznego. Ponadto zużywa do 70% mniej energii* niż tradycyjny piekarnik. (*testy przeprowadzone w 2022 r. na bazie mrożonych frytek w porównaniu z tradycyjnymi piekarnikami klasy A) Gotuje o 40% szybciej** niż tradycyjny piekarnik! (**testy przeprowadzone w 2023r na mrożonych frytkach).
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | ADAO34Z-Z4TTJ |
| Kod producenta | EY9428E0 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 11 l |
| Pojemność koszyka | 3 kg |
| Szerokość produktu | 39.00 cm |
| Wysokość produktu | 33.01 cm |
| Waga produktu | 8.00 kg |
| Moc | 2700 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Funkcje | programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Komunikacja | sygnał dźwiękowy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe |
| Indeks | R0IY+SK-0RSYRHD |