Frytkownica beztłuszczowa Tefal EY130815 3,5L 1400W z timerem i regulacją
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 1400W
✅ Pojemność: 3,5l
✅ Panel sterowania: Pokrętło
❓ Dodatkowe informacje:
*w porównaniu z tradycyjnym gotowaniem.
Frytkownica beztłuszczowa Grill TEFAL 3,5L EY130815 jest idealna dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 1400W
⭐ Zwolenników małej ilości tłuszczy w posiłku lub bez
⭐ Miłośników niegraniczonych możliwości w przygotowywaniu dań
⭐ Smakoszy świeżo upieczonych frytek i nie tylko
Ciesz się łatwym gotowaniem pysznych, zdrowych posiłków. Od idealnie chrupiących frytek i pieczonego kurczaka po warzywa.
Technologia Hot Air wykorzystuje górny element grzejny i zoptymalizowany przepływ gorącego powietrza. Dzięki temu jedzenie jest zawsze chrupiące na zewnątrz, mimo małej ilości oleju lub jego braku. Aż o 99% mniej zużytego tłuszczu niż w przypadku klasycznej frytkownicy!
Zaoszczędź miejsce na blacie dzięki kompaktowej, nowoczesnej frytkownicy powietrznej o pojemności 3,5 l. Zapewniającej doskonałe, zdrowe posiłki idealne dla maksymalnie 4 osób.
Wymiar głębokości 24,7 cm zawiera w sobie długość uchwytu koszyka.
Ciesz się doskonałymi rezultatami z całkowitą łatwością dzięki precyzyjnej regulacji temperatury i timerowi do 200°C i 60 minut.
Oszczędź do 70% energii* z frytkownicami beztłuszczowymi.
*vs tradycyjny piekarnik Klasa energetyczna A. Testy przeprowadzone w 2022 roku na mrożonych frytkach.
Beztłuszczowa frytkownica Tefal Easy Fry Essential, którą musisz mieć, zapewniająca szybkie rezultaty gotowania, która pozwala zaoszczędzić ponad 70% więcej energii w porównaniu z tradycyjnym piekarnikiem*. Odkryj nieograniczone możliwości dzięki wszechstronnej frytkownicy przeznaczonej do ulubionych potraw. Chrupiące, złociste rezultaty przy niewielkiej ilości oleju lub bez oleju do 99% mniej dodanego tłuszczu, Można myć w zmywarce kosz z powłoką nieprzywierającą, co ułatwia czyszczenie i bezstresowe gotowanie. Precyzyjna regulacja temperatury i timer zapewniają doskonałe rezultaty gotowania z całkowitą łatwością. Kompaktowa konstrukcja o pojemności 3,5 l zapewnienie doskonałych, zdrowych posiłków dla maksymalnie 4 osób przy jednoczesnej oszczędności miejsca.
*vs tradycyjny piekarnik Klasa energetyczna A. Testy przeprowadzone w 2022 roku na mrożonych frytkach.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | 47-9I |
| Kod producenta | 064852 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 3.5 l |
| Pojemność koszyka | 1 kg |
| Szerokość produktu | 25 cm |
| Wysokość produktu | 30 cm |
| Głębokość produktu | 35 cm |
| Waga produktu | 3.50 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.30 kg |
| Moc | 1400 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Załączone wyposażenie | filtr |
| Funkcje | regulacja temperatury, timer |
| Bezpieczeństwo | nienagrzewające się uchwyty, nóżki antypoślizgowe |