Frytkownica beztłuszczowa Tefal EY145B10, 1300W, 3L, 10 programów, timer
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1639
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 0
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | EY145B10 |
| Kod producenta | EY145B10 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 3 l |
| Pojemność koszyka | 3 kg |
| Waga produktu | 2.95 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5 kg |
| Moc | 1300 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik |
| Funkcje | timer, elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury |
| Indeks | UATZJWD-MVSBCPI4K |