Frytkownica beztłuszczowa Tefal Easy Fry Mega 7,5L 2020W z programami automatycznymi
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 2020W
✅ Pojemność: 7,5l
✅ Programy automatyczne: 8 + 1 program manualny
✅ Panel sterowania: Wyświetlacz + pokrętło
❓ Dodatkowe informacje:
*w porównaniu z tradycyjnym gotowaniem.
Frytkownica Beztłuszczowa TEFAL Easy Fry Mega 7,5l EY855D10 jest idealna dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 2020W
⭐ Zwolenników małej ilości tłuszczy w posiłku
⭐ Miłośników niegraniczonych możliwości w przygotowywaniu dań
⭐ Smakoszy świeżo upieczonych frytek i nie tylko
Pojemność 7,5 L umożliwia przygotowanie dużych i pysznych posiłków dla 8 osób!
8 automatycznych programów i precyzyjna kontrola temperatury/czasu (80°C-200°C, do 60 min), aby uzyskać doskonałe rezultaty niezależnie od przepisu.
Ciesz się chrupiącymi, złocistymi rezultatami z niewielką ilością lub bez oleju - do 99% mniej dodanego tłuszczu*.
*Testy przeprowadzone w 2023 r. na mrożonych frytkach
Z łatwością przygotujesz szeroką gamę zbilansowanych i pysznych codziennych posiłków, które każdy pokocha!
W frytkownicy możesz przygotować również: 2kg kurczaka, 1,2kg frytek, 24cm pizzę oraz 9 maffinek.
Oszczędź do 70% energii* z frytkownicami beztłuszczowymi.
*w porównaniu z tradycyjnym gotowaniem.
Bardzo duża pojemność frytkownicy przy zaskakująco kompaktowych rozmiarach pozwala zaoszczędzić miejsce. Wymiar głębokości 39,6 cm zawiera w sobie długość uchwytu koszyka.
Po skończonym gotowaniu wystarczy wyjąć koszyk do smażenia i umieścić go w zmywarce - łatwe czyszczenie dla maksymalnej wygody i higieny.
Dzięki frytkownicy beztłuszczowej Tefal Easy Fry Mega możliwości są nieograniczone! Jej duża pojemność umożliwia przygotowywanie różnorodnych, zbilansowanych posiłków dla całej rodziny, od pieczonego kurczaka o wadze 2 kg, po 60-centymetrową pizzę, a nawet blachę z 9 pysznymi muffinami. Kompaktowa konstrukcja Easy Fry Mega idealnie pasuje do blatu, oszczędzając cenne miejsce w kuchni. A dzięki koszykowi z powłoką nieprzywierającą, który można myć w zmywarce, czyszczenie jest łatwe i bezstresowe.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | PV80-VIO |
| Kod producenta | EY855D10 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 7.5 l |
| Szerokość produktu | 39.7 cm |
| Wysokość produktu | 31.6 cm |
| Waga produktu | 5.6 kg |
| Moc | 2020 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Funkcje | programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe |