Frytownica Beztłuszczowa Tefal EY801D15 6.5L 1830W z 8 Programami
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Frytownica Tefal EY801D15 umożliwia przygotowywanie smacznych posiłków o niskiej zawartości tłuszczu. Możesz w niej przyrządzać mięsa i warzywa, uzyskując doskonałe efekty smakowe, jednocześnie jednak dbając o zdrową i niską kaloryczną dietę. Jest to urządzenie 2 w 1 - umożliwiające smażenie i grillowanie - wobec czego możesz cieszyć się jego wszechstronnym działaniem, oszczędzając miejsce w kuchni.
Urządzenie Tefal EY801D15 możesz łatwo dopasować do aktualnych potrzeb. Smażenie dwóch dań jednocześnie? A może przygotowywanie dużej porcji frytek dla całej rodziny? Dzięki separatorowi Flexcook możesz łatwo zmieniać wnętrze frytkownicy tak, by miało jedną dużą lub dwie mniejsze komory do smażenia.
Chcesz przygotować soczystego, lecz chrupiącego z zewnątrz kurczaka? A może idealnie wysmażone frytki? Z Tefal EY801D15 to żaden problem! Urządzenie oferuje aż 8 różnych programów automatycznych oraz tryb ręczny, aby można było łatwo dopasować go do potrzeb. Wśród nich znajdziesz m.in. funkcje pizza, mięso, ryby, warzywa czy desery.
Frytownica Tefal EY801D15 wykorzystuje technologię Hot Air, czyli zoptymalizowanego przepływu gorącego powietrza, by możliwe było uzyskanie chrupiącego efektu przy użyciu bardzo małej ilości oleju lub jego braku. Możesz się więc cieszyć ulubionymi daniami, dbając o zdrowie Twoje oraz Twoich bliskich!
Chcesz przygotować obiad dla całej rodziny? A może poczęstunek dla odwiedzających Cię gości? W frytkownicy beztłuszczowej Tefal o pojemności 6,5 l możesz przyrządzić aż 8 porcji ulubionych dań jednocześnie! To większa oszczędność czasu i niesamowita wygoda podczas kuchennych prac.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | C6A-A7A65 |
| Kod producenta | EY801D15 |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Pojemność misy | 6.5 l |
| Pojemność koszyka | 1.5 kg |
| Szerokość produktu | 30.2 cm |
| Wysokość produktu | 36.3 cm |
| Głębokość produktu | 43.3 cm |
| Waga produktu | 6.0 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.49 kg |
| Moc | 1830 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Cechy dodatkowe | 8 programów automatycznych |
| Załączone wyposażenie | kosz |
| Funkcje | programy automatyczne, regulacja temperatury |
| Komunikacja | sygnał dźwiękowy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |