Głośnik Bluetooth 15W z funkcją FM, USB, AUX, LED i pilotem - A300
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 145.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 145.00
Głośnik posiada kilka możliwości łączności:
BluetoothUmożliwia słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo przez np. telefon, smartfon czy tablet.
Micro SDOdczytuje pliki muzyczne bezpośrednio z karty pamięci.
Wejście USBUmożliwia podłączenie pendrive oraz innych przenośnych urządzeń magazynujących.
Radio FMWbudowane radio FM z automatycznym strojeniem stacji.
Kompaktowy głośnik Bluetooth posiada wbudowany subwoofer oraz wyposażony został dodatkowo w dwa głośniki średniotonowe. Całkowita moc zestawu wynosi 15W RMS, dzięki czemu zorganizujesz imprezę lepszą niż w klubie. Aktywny interfejs Bluetooth umożliwia słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth (np. telefon, smartfon, tablet). Za sprawą tej funkcji będziesz mógł swobodne przemieszczać się bez żadnych ograniczeń. Zapomnij o plątających się pod nogami kablami. Wydobywający się dźwięk z głośnika jest niezwykle czysty.
Urządzenie odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci microSD oraz z innych nośników danych (np. pendrive) oczywiście możesz skorzystać także z podstawowej funkcji BLUETOOTH. Dzieje się tak za sprawą wbudowanego akumulatora. Głośnik jest mobilny i znajdzie swoje zastosowanie w użytku domowym lub biurowym, jak i do używania podczas wszelkiego rodzaju aktywności np. wakacyjnego wyjazdu. Dzięki kompaktowym kształtą z łatwością zabierzesz go w dowolne miejsce. Niech nie zmylą Cię jednak jego gabaryty to prawdziwa bestia muzyczna
Ponadczasowy design naszego urządzenia sprawdzi się do młodszych i starszych użytkowników. Zarówno dorośli jak i dzieci będą czerpać niesamowitą radość z funkcji głośnika. Dodatkowo nowoczesny styl obudowy sprawia, że urządzenie będzie pasować do każdego pomieszczenia.
Po obu stronach głośnika zamontowane zostały dwa głośniki średniotonowe.Na panelu przednim znajduje się wyświetlacz informacyjny LED, przyciski sterujące oraz membrana 3-calowego głośnika niskotonowego.Z boku obudowy znajduje się port USB, wejście AUX i slot na karty pamięci microSD oraz gniazdo microUSB służące do ładowania.U góry urządzenia znajduje się antena teleskopowa służąca do odbioru stacji radiowych oraz rączka, dzięki której możemy przenieść głośnik w dowolne miejsce.Przy pełnym naładowaniu, urządzenie działa nawet do 9 godzin! Dzięki temu zapewnisz rozrywkę swoim gością przez cały wieczór.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | retoo |
| Model | inny (A300) |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Szerokość produktu | 12 cm |
| Wysokość produktu | 19 cm |
| Głębokość produktu | 17 cm |
| Waga produktu | 1084 g |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | akumulatorowo-sieciowe |
| Moc | 15 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czas pracy | 9 h |
| Cechy dodatkowe | przewodowy i bezprzewodowy, radio odtwarzacz pendrive, uchwyt do przenoszenia |
| Załączone wyposażenie | kabel AUX, kabel USB, pilot |
| Kod producenta | A300 |
| Złącza | czytnik kart pamięci, minijack 3,5 mm, microUSB, USB, AUX |
| Funkcje | funkcja karaoke, funkcja powerbanku, odporność na zachlapanie, odtwarzanie plików audio, radio FM |
| Indeks | 8LR10M-BERJFM1 |