Głośnik Bluetooth 40W z Powerbankiem, IPX7, Radio FM - Lewer
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 130.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 130.00
Posiada wszystkie niezbędne funkcje, a nawet więcej:
BluetoothRadio FMOdporny na zachlapania (IPX7)Pojemny akumulator 3600 mAh15 godzin odtwarzaniaFunkcja PowerbankaZestaw głośnomówiącyMikrofonDuża moc 40WMożliwość połączenia kilku głośnikówSzelkiCzytnik kart microSDGniazdo USBZłącze AUXDwa mocne głośniki rozmieszczone po bokach, oraz dwa boczne głośniki basowe o dużej mocy, sprawiają, że dźwięk lepiej rozchodzi się po przestrzeni i wypełnia pomieszczenie wysokiej jakości muzyką.
Mając ten głośnik przy sobie, zawsze nagłe rozładowanie telefonu czy innego urządzenia nie będzie stanowić zaskoczenia. Bez problemu naładujesz ponad połowę baterii współczesnego smartfona.
Jesteś w miejscu gdzie potrzebujesz uniwersalnej muzyki czy czegoś co wypełni cisze? Wystarczy włączyć jedną z popularniejszych stacji radiowych w okolicy.
Ten głośnik posiada chyba wszystkie porty, które będziesz potrzebować. Uruchomisz muzykę z pendriva, karty microSD czy podłączysz jakiekolwiek urządzenie przez AUX.
Producent deklaruje 15 godzin ciągłego słuchania. Nie trzeba go zbyt często, a sytuacja gdy zabraknie baterii jest wyeliminowana to minimum.
Kolor czarny
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lewer |
| Model | inny (GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY BLUETOOTH CHARGE BASS 40W FM) |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Szerokość produktu | 22.3 cm |
| Wysokość produktu | 9.4 cm |
| Głębokość produktu | 9.6 cm |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | akumulatorowo-sieciowe |
| Moc | 40 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czas pracy | 5 h |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Załączone wyposażenie | INSTRUKCJA OBSŁUGI, KABEL USB, KABEL AUDIO, PUDEŁKO, GŁOŚNIK, PASEK |
| Kod producenta | tg120 |
| Złącza | czytnik kart pamięci, minijack 3,5 mm, microUSB, miniUSB, USB, AUX |
| Funkcje | funkcja powerbanku, odbieranie połączeń, odporność na zachlapanie, odtwarzanie plików audio, radio FM, tryb głośnomówiący, wbudowany mikrofon |
| Cechy dodatkowe | Funkcja Connect 2w1, Komunikacja Bluetooth, Funkcja Powerbank,, Funkcja zestawu głośnomówiącego, Wbudowany mik, ofon |
| Indeks | 5VFGQ0-2PURB9TF2 |