Głośnik Bluetooth 5W Wodoodporny z Uchwytami - Idealny na Rower
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 118.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-T-1383
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 118.00
Czy chcesz cieszyć się muzyką podczas wycieczek rowerowych, pieszych wędrówek, wspinaczki, biwakowania?
Przedstawiany głośnik to wielofunkcyjny zewnętrzny głośnik bluetooth.
Główne cechy głośnika:
przesyłanie dźwięku poprzez bluetoothodtwarzanie muzyki z karty microSDodtwarzanie muzyki pendrivesłuchanie radia FModbieranie połączeń/zestaw głośnomówiącymoc 5Wzasilanie (V): Port USBmożliwość ładowania urządzeń np telefonumożliwość zastosowania, jako lamka rowerowawodoodpornyodporny na kurz i bródłatwy montaż za pomocą uchwytu.głośnik można zamocować na kierownicy roweru, hulajnogi, skutera lub wózka dziecięcego :)Głośnik łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth z urządzeniami takimi jak laptopy, tablety i telefony komórkowe. Posiada również dodatkowe gniazda do włożenia karty microSD i USB, aby słuchać muzyki i utworów, które tam zapisałeś.
Ciesz się ulubioną muzyką w świetnej jakości, gdziekolwiek zapragniesz.
Zapomnij o przeciąganiu kabli!
Możesz umieścić go w dowolnym miejscu (maksymalny zasięg do 10 metrów) i słuchać ulubionej muzyki.
Głośnik posiada akumulator litowy, który pozwala na dłuższą pracę aby zachować towarzystwo gdziekolwiek jesteś (ok 5godzin)
W skład zestawu wchodzi:
głośnik,uchwyt do mocowaniapudełko,kabelek USB do ładowania,instrukcja.| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Inn |
| Model | inny (QUINTA) |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 kg |
| Szerokość produktu | 7.2 cm |
| Wysokość produktu | 10 cm |
| Głębokość produktu | 5.2 cm |
| Waga produktu | 300 g |
| Kolor | wielokolorowy |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Moc | 5 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czas pracy | 5 h |
| Cechy dodatkowe | ROWEROWY |
| Kod producenta | ALUG96-RM0M179V |
| Złącza | czytnik kart pamięci, USB, AUX |
| Funkcje | funkcja powerbanku, odbieranie połączeń, odporność na zachlapanie, odtwarzanie plików audio, radio FM, tryb głośnomówiący, wbudowany mikrofon |
| Indeks | G8U77X-DRF1NY |