Głośnik Bluetooth Anker Motion Boom Plus Pro 80W IP67 13400mAh 20h
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 538.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-T-1361
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 538.00
↘️ PRZENOŚNY GŁOŚNIK ANKER MOTION BOOM PLUS PRO 80W IP67 BASSUP 13400MAH 20H↙️
✴️ NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
✅ Potężny dźwięk o mocy 80 W z dwóch głośników niskotonowych o mocy 30 W i wysokotonowych 10 W, a dzięki opracowanej przez Soundcore technologii BassUp można słuchać wzmocnionego basu w czasie rzeczywistym.
✅ W celu poprawy jakości tonów wysokich w głośniku zewnętrznym Motion Boom Plus zostały zamontowane tytanowe przetworniki zapewniające prawdziwie epicki dźwięk.
✅ Wbudowany uchwyt i odczepiany pasek umożliwiają zabranie głośnika Motion Boom Plus Bluetooth dokąd zechcesz.
✅ Certyfikat IP67 oznacza, że nie musisz się już martwić o zachlapanie wodą, działanie deszczu, przypadkowe rozlanie płynu lub kurz podczas korzystania z głośnika zewnętrznego Motion Boom Plus.
✅ Głośnik zewnętrzny Motion Boom Plus ma wbudowany akumulator 13 400 mAh, który umożliwia odtwarzanie muzyki przez 20 godzin. Dzięki temu głośnika nie trzeba ciągle ładować i słuchanie muzyki staje się jeszcze przyjemniejsze.
✴️ DANE O PRODUKCIE
✅ Wejście: 5 V/3 A
✅ Wyjście audio: 30 W x 2+10 W x 2
✅ Pojemność akumulatora: 13 400 mAh
✅ Czas ładowania: ≤5,5 godz.
✅ Zakres częstotliwości Bluetooth: 2402-2480 MHz
✅ Zakres częstotliwości dźwięku: 46 Hz-20 kHz
✅ THD+N: ≤1%
✅ Marka: Anker
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Anker |
| Model | Boom Plus |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.3 kg |
| Szerokość produktu | 38 cm |
| Wysokość produktu | 15 cm |
| Głębokość produktu | 20 cm |
| Waga produktu | 2.6 g |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | akumulatorowo-sieciowe |
| Moc | 80 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Złącza | USB |
| Czas pracy | 12 h |
| Kod producenta | A312901123 |
| Funkcje | odporność na zachlapanie, sterowanie za pomocą smartfona |
| Załączone wyposażenie | Kabel USB-C do USB-C, Odpinany pasek |
| Indeks | 3QZ9S0-FPUHLN4P |