Głośnik Bluetooth Blow BT500 12W z Radiem FM i USB - Przenośny Audio
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 140.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 140.00
Najwyższej jakości podzespoły, które zastosowano dają niesamowite doznania muzyczne. Wzmocniony bas to niezwykła siła dźwięku następnej generacji, która zaskoczy niejednego wielbiciela muzyki i świetnej zabawy!
Wbudowany mocny akumulator 2000mAh pozwala na kilkugodzinną pracę głośnika. Bez przeszkód możemy oddalić się od gniazda i cieszyć świetną zabawą bez żadnych ograniczeń.
Głośnik jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami które są wyposażone w technologię Bluetooth. Ulubione utwory możemy odtwarzać przez tablet, smartfon czy laptop.
To niezwykle wygodne rozwiązanie pozwala na podłączenie naszego pendrive z którego zostaną puszczone nagrane wcześniej piosenki.
Do dyspozycji mamy również możliwość włożenia karty micro SD z której zostaną odtworzone nasze ścieżki dźwiękowe.
Do zestawu dołączony jest bardzo wygodny i praktyczny pasek, który ułatwia transport i podróżowanie z głośnikiem.
Głośnik wyposażono również w wejście AUX dzięki któremu możemy połączyć się za pośrednictwem kabla mini Jack i odtwarzać muzykę z każdego dowolnie wybranego urządzenia.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Blow |
| Model | O9U4-OV |
| Szerokość produktu | 18 cm |
| Wysokość produktu | 10 cm |
| Głębokość produktu | 16 cm |
| Waga produktu | 770 g |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Moc | 12 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czas pracy | 7 h |
| Pasmo przenoszenia | 100-20000 Hz |
| Załączone wyposażenie | Przewód do ładowania micro USB |
| Kod producenta | O9U4-OV |
| Złącza | czytnik kart pamięci, minijack 3,5 mm, microUSB, USB, AUX |
| Funkcje | odbieranie połączeń, odtwarzanie plików audio, radio FM, tryb głośnomówiący |
| Cechy dodatkowe | Audio (3.5mm), Bluetooth, Przewodowy i Bezprzewodowy |