Mini Lokówka i Prostownica Podróżna 2w1 z Ceramiczną Powłoką - 20W
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 67.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-0011
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 67.00
Mini prostownica to idealne urządzenie do stylizacji włosów w podróży
✔️ Powłoka ceramiczna
✔️ Małe wymiary - idealnie sprawdza się w podróży
✔️ Szybkie nagrzewanie
✔️ Równomierne rozprowadzanie ciepła
✔️ Antypoślizgowa rączka
✔️ Ergonomiczna konstrukcja
✔️ Wykonana z wysokiej jakości tworzyw
✔️ Idealny pomysł na prezent
✅ Ceramiczne płytki turmalinowe umożliwiają płynny ruch pociągania bez łamania lub uszkadzania włosów.
✅ Mały rozmiar, lekki, z łatwością zmieści się w torbie lub walizce do użytku w podróży.
✔️ Materiał: ceramika turmalinowa + tworzywo sztuczne
✔️ Element grzewczy: PTC
✔️ Moc: 20W
✔️ Częstotliwość: 50/60 Hz
✔️ Napięcie: 110-220 V
✔️ Wskazanie pracy: czerwona lampa
Kolor wysyłany losowo
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | inna marka (OazaO) |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Model | LOK-0010 |
| Typ | prostownica |
| Moc | 20W |
| Powłoka | ceramiczna, turmalinowa |
| Regulacja temperatury | nie |
| Temperatura maksymalna | 160°C |
| Szerokość płytki | 18 mm |
| Długość płytki | 65 mm |
| Funkcje | szybkie nagrzewanie |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Załączone wyposażenie | pokrowiec |
| Szerokość produktu | 2 cm |
| Wysokość produktu | 2.5 cm |
| Głębokość produktu | 17cm |
| Waga produktu | 0.2 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.22 kg |
| Kod producenta | BELLA |